University of South Australia Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pietų Australijos universiteto 100% internetiniai laipsniai suteikia jums visišką studijų pasirinkimo laisvę ir lankstumą. Turėdami daugiau nei 25 metų patirtį teikiant internetinį ir nuotolinį išsilavinimą, galite būti tikri, kad įgyjate aukštos kokybės universitetinę kvalifikaciją visame pasaulyje pripažinta įstaiga.

100% interneto laipsnių

Studijuokite Australijos laipsnį bet kurioje pasaulio vietoje. Jums nereikės atvykti į universiteto miestelį rengti kursinių darbų, vertinimų ar egzaminų. Užbaikite visas savo laipsnio studijas ten, kur jums tinka.

Mokykis, kai tau tai tinka

University of South Australia Online laipsniai palaiko studentus, kurie vadovaujasi įtemptu gyvenimo būdu. Sausio, balandžio, birželio ir rugsėjo mėnesiais pradedant keturias pradžios datas per metus nereikia pertraukti jūsų gyvenimo. Pasirinkite studijuoti vieną ar du kursus kiekvienoje kadencijoje - ir jei jums reikia padaryti pertrauką studijoje, tai taip pat yra pasirinkimas.

Sukurtas specialiai internetiniam mokymuisi

Mūsų akademinių ir internetinių ekspertų komanda sukūrė kursų medžiagą, kad suteiktų jums kuo patrauklesnę mokymosi internete patirtį. Laipsniai pristatomi interaktyviai, naudojant novatoriškas skaitmenines technologijas ir moderniausius mokymo ir mokymosi išteklius.

100% interaktyvi internetinė mokymosi aplinka

Interaktyvi internetinė mokymosi aplinka palaiko visus jūsų studijų poreikius. Prisijunkite bet kuriuo metu, bet kuriame įrenginyje, kur tik jums tinka.

Baigkite kiekvieną kursą per 10 savaičių

Yra keturios kadencijos per metus ir kiekviena kadencija trunka 10 savaičių. Kursai pristatomi per 10 savaičių, kad jus motyvuotų ir užimtų visą savo laipsnį. Galite pasirinkti ištęstines studijas su dviem kursais per semestrą arba ištęstines studijas tik su vienu kursu per semestrą.

Gaukite reikiamą pagalbą

Nesvarbu, ar jums reikia pagalbos dėl kursų turinio ar įvertinimų, mes siūlome akademinę palaikymą ir paslaugas, kurių jums reikia norint sėkmingai mokytis.

Sužinokite iš garsių pasaulio akademikų

University of South Australia Online laipsnius sukūrė labai patyrę mokslininkai ir pramonės profesionalai, kurie yra savo srities lyderiai. Jie padės jums baigti karjerą, turėdami pasaulinių žinių ir naujausią pramonės praktiką.

Mėgaukitės pasaulinės studentų bendruomenės palaikymu

Savo tyrime niekada nesi vienas. Pietų Australijos universitetas turi tvirtą pasaulinį dabartinių studentų ir absolventų tinklą ir reguliariai rengia renginius bei veiklą. Kad ir kur būtumėte, galite pasidalyti savo patirtimi ir užmegzti ryšius su Pietų Australijos universiteto studentais - tiek buvusiais, tiek dabartiniais.

Vietos

Adelaidė

Address
North Terrace
5000 Adelaidė, Pietų Australija, Australija