Read the Official Description

Pietų Kryžius universitetas yra energingas, šiuolaikinis Australijos universiteto gražių miesteliai tuo Gold Coast, Lismore ir Coffs Harbour, ir filialų miesteliai Sidnėjuje ir Melburne.

Universitetas taip pat veikia The Hotel Sydney mokyklos ir viešbučio mokyklos Melbourne kartu su Mulpha Australijoje.

Mes sveikiname studentus iš daugiau nei 60 šalių visame pasaulyje ir pasiūlyti bakalauro ir magistro kursų įkvepiantis ir palankią mokymosi aplinką. Universitetas turi stiprią studentų dėmesio ir pasididžiavimas savo dėstytojų, iš kurių daugelis yra pripažintas, kaip lyderių savo srityse kokybę.

Mūsų laipsnių siūlomi visoje įvairių disciplinų, ir yra parengtas konsultuojantis su pramonės įmonėmis. Daugelis įtraukti darbo vietas ir stažuotes ir kitų formų praktinės mokymosi gaminti darbu pasirengę absolventai. Tyrimai vykdomi srityse, kurios yra svarbios regioniniu ir pasauliniu mastu reikšmingas, disciplinų, kaip įvairių kaip Geoscience, augalų genetika, banginių šeimos gyvūnų tyrimų, sveikatai ir gerovei bei turizmui.

Valdymas

Universitetas reglamentuoja Tarybos, į kurią jos vyriausiasis vykdomasis pareigūnas, Kanclerio pavaduotojas, ataskaitas. Taryba yra atsakinga už universiteto reikalus. Pagrindinis akademinis kūnas teikti konsultacijas Tarybos akademiniais klausimais yra akademinė valdyba.

Tarybai vadovauja kancleris. Taryba turi 17 narių, įskaitant Kanclerio pavaduotojas, Akademinės tarybos pirmininkas, šeši ministro paskirti nariai, keturi nariai skiria taryba, tris išrinktus darbuotojų ir vieną išrinktą mokinių narį.

SCU istorija

Mūsų istorija

1994 - 2014 buvo puikus laikas Southern Cross University, kaip ji vystėsi nuo to, ką buvo Mokytojai kolegija, 1970, į visavertę universiteto su savo tapatybę 1994.

Kaip dalis mūsų 20 metų šventėms, mes sukūrėme keletą istorijų, istorinės informacijos ir asmeninių prisiminimų serija. Tai apima sutirštintas Trumpa istorija SCU iš mokytojų kolegijos į universitetą. Mes taip pat kai plečiamas aprašymai skirtingų penkerių metų laikotarpiams, apibūdinančių universiteto istoriją daugiau nei du dešimtmečius: 1994 - 1998, 1999 - 2003, 2004 - 2008 ir 2009-2013.

Mes gaunami istorijas iš absolventų, personalo ir vietinių organizacijų, ir ten yra kancleriai ir rektorato, kurie tarnavo universitetą ir buvo naudinga formuojant Universiteto kryptį, sąrašą. Taip pat yra tyrimų istorija ne SCU ir tarptautinių studentų istorija ne SCU.

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Southern Cross University (Online)

Su Southern Cross University Online MBA, jums sukurti tiek verslo know-how ir praktinius įgūdžius, iš anksto savo karjerą arba sukurti savo verslą. ... [+]

Tapk verslo vadovas

Su Pietų Kryžius universitetas internetu MBA, Jums sukurti tiek verslo know-how ir praktinius įgūdžius, iš anksto savo karjerą arba sukurti savo verslą. Jūs ištirti šiuolaikinio valdymą ir kurti sprendimus sudėtingų komercinių situacijų - visi per greito tempo, nuolat besikeičiančius pasaulio skaitmeninės ekonomikos prizmę. Mūsų MBA yra 4 žvaigždutes Graduate Management asociacija Australijoje. Mes atnaujinti mokymo programas nuolat aprūpinti jums naujausias koncepcijas, ir užtikrinti, kad viskas yra susijęs atgal į kintančius tendencijas. Tuo pačiu metu, tai yra praktinis kursas - galite pasirinkti iš septynių specializacijų toliau gilinti savo darbuotojų įgūdžius. Jei jūsų akys yra darbo rinkoje, 2014 Corporate Darbdaviai tyrimas parodė, kad 83% apklaustų Azijos-Ramiojo vandenyno organizacijų planuojate samdyti magistrų šiemet - numerį, kad buvo nuolat auga nuo 2009 m.... [-]

Australija Australia Online
Registracija galima
Ištęstinės
14 mėnesių
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

This is Southern Cross University 2012

Prepare for the future of healthcare

Southern Cross University (Online)
Address
5-7 Young Street NSW 2000
Sydney, New South Wales, Australija
Interneto svetainė
Telefonas
+61 1300 589 882