La Trobe –Didasko

Įvadas

Oficialus aprašymas

Supaprastinta internetinė kvalifikacija

La Trobe universitetas ir Didasko bendradarbiauja, kad suteiktų jums internetines kvalifikacijas, kurios yra labai vertinamos darbdavių ir tarptautiniu mastu pripažintų. "La Trobe" yra vienas iš labiausiai patyrusių Australijos universitetų, turinčių daugiau nei 36 000 studentų ir istoriją nuo 1967 m. "Didasko" bendradarbiavo su "La Trobe", teikdamas internetines kvalifikacijas ir įtraukdamas įvairias mokymosi medžiagas. Didaskas yra internetinio švietimo specialistai ir specializuojasi tiems, kurie nori keisti ar tobulinti savo karjerą.

Pagalba, kai jums to reikia labiausiai

Mes suprantame, kad internetinis tyrimas gali būti šiek tiek bauginamas, ypač jei praėjo šiek tiek laiko, kai paskutinį kartą mokėtės oficialiai. "Didasko" akcijoje dalyvavome akademinės ir paramos komandos ir norime išspręsti bet kokį studentų užklausimą. Mūsų tikslas yra atsakyti į visus studentų užklausimus per 10 minučių (įprastomis darbo valandomis) ir išspręsti per 24 valandas.

Darbo valandos

  • Pirmadienis - ketvirtadienis, 7:30 - 22:00 AEST
  • Penktadienis 7:30 - 18:00 AEST

Mokymosi su mumis privalumai

  • 100% internetinių kursų, kuriuos reikia studijuoti savo namuose ar biure
  • Mokėkite, kaip jūs einate. Dalykas pagal temą.
  • Kvalifikacija iš vieno iš labiausiai gerbiamų Australijos universitetų
  • Nieko laukti - užsiregistruoti šiandien su mėnesio pradžios datas
  • Neakivaizdinės ir dieninės lanksčios studijų galimybės
  • Sutaupykite daugiau nei $ 40 000 AUS per metus, mokydamiesi internete savo šalyje. (Nėra jokių knygų kaštų. Kelionės išlaidos nėra. Išlaidų nebuvimas. Campus išlaidos nėra)
Naujas būdas mokytis
Nors jūs negalėjote girdėti apie "Didasko", beveik 20 metų mes esame vienos ar kitos formos švietimo priešakyje! Šiandien tūkstančiai studentų visame pasaulyje naudoja mūsų internetinius išteklius, siekdami patobulinti save. Mes sukūrėme įdomiausią daugialypės terpės mokymosi turinį, kuris iš tikrųjų daro mokymosi malonumą!

Koks Didasko skirtumas?

Mes aistringai siekiame pakeisti jūsų gyvenimą. Kiekviename savo kelion ÷ s žingsnyje Didaskas dirbs su jumis, kad užtikrintų savo karjeros tikslų pasiekimą.
Mūsų dėmesys skiriamas karjeros pakeitimams ir tiems, kurie nori išplėsti savo karjerą jūsų dabartinėje srityje. Kad padėtume jums, sukūrėme studijų programą aplink jūsų unikalias aplinkybes. Mūsų 100% internetinis sprendimas leidžia jums užsidirbti, planuodami savo karjeros etapus.

Viso arba neakivaizdinio studijų galimybės

Galite studijuoti visą arba ne visą darbo dieną, be universiteto lankomumo. Studijuojant dieninių studijų tvarkaraščiui (apie 30 valandų per savaitę), kiekvienais kvalifikacijos metais baigsite įprastą metinį laikotarpį (trejų metų bakalauro laipsnį). Kai kuriems, tai yra šiek tiek per daug, nes dirba visą darbo dieną. Dėl to kyla sunkumų studijuoti.
Mes turime ne visą darbo dieną pasirinkimą, leidžiančią perpus sumažinti savaitės studijų įsipareigojimą. Taip, jūsų kursas užtruks ilgiau, bet jūsų noras ir noras užbaigti savo kursą visada yra gerbiami darbdaviai, nesvarbu, kokia pasirinkta pasirinktis. Galite pakeisti studijų režimą, jei jūsų įsipareigojimai pasikeis per jūsų kursą.

Pasirinkite, kada studijuojate

Mes dirbsime su jumis, kad kiekvieną savaitę atliktume savo studijų valandas savo individualiu studijų planu. Mes padėsime jums pagerbti planą ir pasiekti savo studijų tikslus. Vėlgi, jei jūsų aplinkybės pasikeistų, taip gali ir jūsų studijų planas!

Trys vienos laipsnio kvalifikacijos

"La Trobe" universiteto internetiniai laipsniai suteikia jums unikalią galimybę siekti iki trijų kvalifikacijų per visą studijų laikotarpį. Jei baigsite visas savo kurso dalis, jums bus suteiktas taikytinas diplomas (1-asis baigiamasis), taikomosios daktaro laipsnis (2-asis baigiamieji metai) ir taikomas bakalauro laipsnis, kai baigsite visus trejus metus. Jūsų potencialūs uždirbti pajėgumai didėja, kai jūs einate per savo kursą.

Vietos

Melburnas

Address
Didasko – Head Office
(Administration only)
Level 7, 607 St Kilda Road
Melbourne, Victoria 3004
Australia

Melburnas, Viktorija, Australija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis