La Trobe –Didasko

Įvadas

Oficialus aprašymas

Supaprastinta internetinė kvalifikacija

La Trobe universitetas ir Didasko bendradarbiauja, kad suteiktų jums internetines kvalifikacijas, kurios yra labai vertinamos darbdavių ir tarptautiniu mastu pripažintų. "La Trobe" yra vienas iš labiausiai patyrusių Australijos universitetų, turinčių daugiau nei 36 000 studentų ir istoriją nuo 1967 m. "Didasko" bendradarbiavo su "La Trobe", teikdamas internetines kvalifikacijas ir įtraukdamas įvairias mokymosi medžiagas. Didaskas yra internetinio švietimo specialistai ir specializuojasi tiems, kurie nori keisti ar tobulinti savo karjerą.

Pagalba, kai jums to reikia labiausiai

Mes suprantame, kad internetinis tyrimas gali būti šiek tiek bauginamas, ypač jei praėjo šiek tiek laiko, kai paskutinį kartą mokėtės oficialiai. "Didasko" akcijoje dalyvavome akademinės ir paramos komandos ir norime išspręsti bet kokį studentų užklausimą. Mūsų tikslas yra atsakyti į visus studentų užklausimus per 10 minučių (įprastomis darbo valandomis) ir išspręsti per 24 valandas.

Darbo valandos

  • Pirmadienis - ketvirtadienis, 7:30 - 22:00 AEST
  • Penktadienis 7:30 - 18:00 AEST

Mokymosi su mumis privalumai

  • 100% internetinių kursų ir registracija
  • Nr ATAR balas reikalingas
  • Pradėkite dabar be išankstinių mokesčių *
  • Kvalifikacija iš vieno iš labiausiai gerbiamų Australijos universitetų
  • Nieko laukti - užsiregistruoti šiandien su mėnesio pradžios datas
  • Neakivaizdinės ir dieninės lanksčios studijų galimybės
  • Mokykis užsidirbk

* Taikomi tinkamumo kriterijai. Galima tik Australijos piliečiams.

Naujas būdas mokytis
Nors jūs negalėjote girdėti apie "Didasko", beveik 20 metų mes esame vienos ar kitos formos švietimo priešakyje! Šiandien tūkstančiai studentų visame pasaulyje naudoja mūsų internetinius išteklius, siekdami patobulinti save. Mes sukūrėme įdomiausią daugialypės terpės mokymosi turinį, kuris iš tikrųjų daro mokymosi malonumą!

Koks Didasko skirtumas?

Mes aistringai siekiame pakeisti jūsų gyvenimą. Kiekviename savo kelion ÷ s žingsnyje Didaskas dirbs su jumis, kad užtikrintų savo karjeros tikslų pasiekimą.
Mūsų dėmesys skiriamas karjeros pakeitimams ir tiems, kurie nori išplėsti savo karjerą jūsų dabartinėje srityje. Kad padėtume jums, sukūrėme studijų programą aplink jūsų unikalias aplinkybes. Mūsų 100% internetinis sprendimas leidžia jums užsidirbti, planuodami savo karjeros etapus.

Viso arba neakivaizdinio studijų galimybės

Galite studijuoti visą arba ne visą darbo dieną, be universiteto lankomumo. Studijuojant dieninių studijų tvarkaraščiui (apie 30 valandų per savaitę), kiekvienais kvalifikacijos metais baigsite įprastą metinį laikotarpį (trejų metų bakalauro laipsnį). Kai kuriems, tai yra šiek tiek per daug, nes dirba visą darbo dieną. Dėl to kyla sunkumų studijuoti.
Mes turime ne visą darbo dieną pasirinkimą, leidžiančią perpus sumažinti savaitės studijų įsipareigojimą. Taip, jūsų kursas užtruks ilgiau, bet jūsų noras ir noras užbaigti savo kursą visada yra gerbiami darbdaviai, nesvarbu, kokia pasirinkta pasirinktis. Galite pakeisti studijų režimą, jei jūsų įsipareigojimai pasikeis per jūsų kursą.

Pasirinkite, kada studijuojate

Mes dirbsime su jumis, kad kiekvieną savaitę atliktume savo studijų valandas savo individualiu studijų planu. Mes padėsime jums pagerbti planą ir pasiekti savo studijų tikslus. Vėlgi, jei jūsų aplinkybės pasikeistų, taip gali ir jūsų studijų planas!

Trys vienos laipsnio kvalifikacijos

"La Trobe" universiteto internetiniai laipsniai suteikia jums unikalią galimybę siekti iki trijų kvalifikacijų per visą studijų laikotarpį. Jei baigsite visas savo kurso dalis, jums bus suteiktas taikytinas diplomas (1-asis baigiamasis), taikomosios daktaro laipsnis (2-asis baigiamieji metai) ir taikomas bakalauro laipsnis, kai baigsite visus trejus metus. Jūsų potencialūs uždirbti pajėgumai didėja, kai jūs einate per savo kursą.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Online Bakalauras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Taikomojo verslo bakalauras

Internetinės Dieninės Ištęstinės 1 - 3 metų January 2019 Australija Melbourne + 1 daugiau

La Trobe universiteto taikomojo verslo bakalauras suteiks jums platų įgūdžių, reikalingų įvairiems vaidmenims verslo pasaulyje, pagrindą. [+]

Kurso aprašymas

La Trobe universiteto taikomojo verslo bakalauras suteiks jums platų įgūdžių, reikalingų įvairiems vaidmenims verslo pasaulyje, pagrindą.

Tie, kurie siekia keisti karjerą, pereiti į naują vaidmenį ar pradėti savo verslą, šio kurso turinys bus neįkainojamas. Studijuojant taikomą verslo kvalifikaciją, supažindinsitės su organizacijų veikla ir jų struktūra, padidinsite savo komercinį supratimą ir galėsite kurti praktines žinias, kurios bus būtinos jūsų būsimiems karjeros tikslams.

Trys vienos laipsnio kvalifikacijos

"La Trobe" universiteto internetiniai laipsniai suteikia jums unikalią galimybę siekti iki trijų kvalifikacijų per visą studijų laikotarpį. Jei baigsite visas savo kurso dalis, jums bus suteiktas taikytinas diplomas (1-asis baigiamasis), taikomosios daktaro laipsnis (2-asis baigiamieji metai) ir taikomas bakalauro laipsnis, kai baigsite visus trejus metus. Jūsų potencialūs uždirbti pajėgumai didėja, kai jūs einate per savo kursą.... [-]


Taikomojo verslo bakalauras (vadybos magistras)

Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 - 6 metų January 2019 Australija Melbourne + 1 daugiau

La Trobe universiteto Taikomojo verslo bakalauras (vadybos magistras) suteiks jums platų verslo įgūdžių, reikalingų įvairiems pramonės srities valdymo vaidmenims, pagrindą. [+]

Kurso aprašymas

La Trobe universiteto Taikomojo verslo bakalauras (vadybos magistras) suteiks jums platų verslo įgūdžių, reikalingų įvairiems pramonės srities valdymo vaidmenims, pagrindą.

Tie, kurie nori pakeisti karjerą, pereiti į naują valdymo vaidmenį arba pradėti savo verslą, turės šio kurso turinį neįkainojamą. Valdymo pagrindinis tikslas - sukurti kokybišką komandą bet kurioje organizacijoje. Suprasti organizacines naujoves ir plėtrą, taip pat sėkmingai valdyti tarpasmeninius iššūkius, yra tik dalis įgūdžių, kuriuos sėkmingai turi žinoti vadovai.

Studijuojant taikomą verslo kvalifikaciją, galite pasinaudoti dalyko teorija ir pritaikyti ją realioms situacijoms. Tai padidins jūsų komercinį supratimą ir leis jums sukurti praktines žinias, kurios bus būtinos jūsų būsimiems karjeros tikslams.... [-]


Taikomosios verslo bakalauro laipsnis (marketingo pagrindas)

Internetinės Dieninės Ištęstinės 1 - 3 metų January 2019 Australija Melbourne + 1 daugiau

La Trobe universiteto Taikomojo verslo bakalauras (Rinkodaros magistras) suteiks jums pagrindą verslo ir pagrindinių rinkodaros įgūdžių. Šios kvalifikacijos įgūdžiai ir žinios yra labai pageidautinos, atsižvelgiant į platų vaidmenų verslo pasaulyje. [+]

Kurso aprašymas

La Trobe universiteto Taikomojo verslo bakalauras (Rinkodaros magistras) suteiks jums pagrindą verslo ir pagrindinių rinkodaros įgūdžių. Šios kvalifikacijos įgūdžiai ir žinios yra labai pageidautinos, atsižvelgiant į platų vaidmenų verslo pasaulyje.

Tie, kurie nori pakeisti karjerą, pereiti į naują rinkodaros / pardavimo vaidmenį ar pradėti savo verslą, turės rasti šio kurso turinį neįkainojamą. Rinkodaros pagrindai yra skirti vaidmeniui, reikalaujančiam gerų darbo žinių apie mokslinių tyrimų įgūdžius, rinkos ir vartotojų analizę, žiniasklaidos planavimą ir rinkodaros strategijas. Tai taip pat neįkainojama, kai dirba su išorine žiniasklaida ir su prekyba susijusiomis agentūromis.... [-]


Taikomųjų debesų technologijų bakalauro laipsnis

Internetinės Dieninės Ištęstinės 1 - 3 metų January 2019 Australija Melbourne + 1 daugiau

"La Trobe" universiteto taikomųjų debesų technologijų bakalauras buvo sukurtas specialiai sukurtai debesų skaičiavimo sektoriui, kuris šiuo metu naudojasi sparčiu augimu, ir apima 6 aukštos kvalifikacijos pramonės sertifikatus (iš kurių 4 yra konkrečios "Amazon" žiniatinklio paslaugos) pagal kvalifikacinį laipsnį. [+]

Kurso aprašymas

"La Trobe" universiteto taikomųjų debesų technologijų bakalauras buvo sukurtas specialiai sukurtai debesų skaičiavimo sektoriui, kuris šiuo metu naudojasi sparčiu augimu, ir apima 6 aukštos kvalifikacijos pramonės sertifikatus (iš kurių 4 yra konkrečios "Amazon" žiniatinklio paslaugos) pagal kvalifikacinį laipsnį.

Kursas apima žinias ir įgūdžius visose informacinėse sistemose, žiniatinklio ir programinės įrangos kūrimo, mašininio mokymosi, duomenų bazių ir didelių duomenų, įmonių debesų migracijos, debesų verslo programų kūrimo ir kompiuterių tinklų srityse. Kursas yra taikomas jo dėmesio ir rengia studentus pagrindinių pardavėjo sertifikatus, kurie yra svarbūs IT pramonei užimtumo.... [-]


Taikomųjų informacinių technologijų bakalauras

Internetinės Dieninės Ištęstinės 1 - 3 metų January 2019 Australija Melbourne + 1 daugiau

La Trobe universiteto taikomųjų informacinių technologijų bakalauras suteikia puikų, išsamų informacinių technologijų (IT) išsilavinimą ir galimybę išnagrinėti informacines sistemas, programinės įrangos kūrimą, kompiuterių tinklus ir internetinį kūrimą. [+]

Kurso aprašymas

La Trobe universiteto taikomųjų informacinių technologijų bakalauras suteikia puikų, išsamų informacinių technologijų (IT) išsilavinimą ir galimybę išnagrinėti informacines sistemas, programinės įrangos kūrimą, kompiuterių tinklus ir internetinį kūrimą.

Mokymosi struktūra leidžia baigti kursą kaip visą dieną dirbantis internetinis mokinys, arba kartu su neakivaizdine studija susijusius darbus su darbo įsipareigojimais.

Šis kursas yra taikomas dėmesys ir apima IT pramonės pardavėjas sertifikatai, kurie yra svarbūs ir pageidautina potencialiems darbdaviams. Absolventai, turintys taikomosios kvalifikacijos, turi ne tik įgūdžius ir žinias iš universitetinio išsilavinimo, bet ir praktinį mąstymą juos taikyti pramonėje.... [-]


Vaizdo įrašai

What's so good about my course?

Thoughts on the content of our courses - Interview with Dr. Christopher Swan