College For Adult Learning

Įvadas

Oficialus aprašymas

College For Adult Learning ( CAL ), suformuota kaip registruota mokymo organizacija (RTO), per pastaruosius 10 metų iš tikrųjų pakeitė tūkstančius žmonių. Mūsų vizija College For Adult Learning yra orientuota į realių studentų rezultatų kūrimą. Esame pasiryžę padėti studentams pasiekti tikslus pritaikydami mokymosi keliones, įtraukdami ir su pramone susijusį kursų turinį, papildomus studijų išteklius ir įrankius.

Mes turime tris pagrindinius principus, kurie formuoja tai, kaip mes teikiame individualius internetinius kursus College For Adult Learning studentams. Studijos pas mus viršija tik popieriaus lapą. Kursas „ College For Adult Learning gali būti įkvėptas formuoti savo pasaulį - gauti neprilygstamą paramą, realiame gyvenime taikomus įgūdžius ir žinias bei mėgautis lanksčiu mokymusi.

Mes koncentruojamės į unikalios studentų patirties suteikimą, remdamiesi palaikančia internetine mokymosi aplinka, 24 valandų per parą 7 dienų prieiga prie kurso turinio, kad galėtumėte eiti savo tempu, ir neribotomis galimybėmis susisiekti su patyrusiais pramonės specialistais, kad gautumėte patarimą ir paramą.

Vietos

Mitcham

Address
Mitcham Road,630
3132 Mitcham, Viktorija, Australija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: