Australian Online Music Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

59930_recording-buttons-720.jpg

Sveiki atvykę į Australijos internetinės muzikos institutą (AOMI), jūsų interneto muzikos kvalifikacijos, švietimo ir mokymosi portalą. Esame profesionalių ir profesionalių specialistų komanda, kurie dalijasi aistra, norėdami pristatyti muzikines kvalifikacijas Australijoje. Nesvarbu, kur gyvenate, ar koks jūsų grafikas atrodo, jei turite aistra muzikai ir nori įgyti kvalifikaciją ir išplėsti savo žinių bazę, AOMI gali partneriu su jumis siekti savo tikslų.

VISION IR VERTYBIŲ ATASKAITA

Svarbiausios AOMI vertybės yra tai, kas informuoja mūsų dabartinę praktiką ir skatina mūsų pažangą ateityje. Šios pagrindinės vertybės susideda iš trijų pagrindinių filosofinių elementų: "Atkreipiame dėmesį į žmones", "Inovuojate ir kurkite" ir "Būkite puikūs".
Mes tikime, kad, kaip AOMI auga ir plečiasi, mūsų pagrindinės filosofijos mus laikys centre ir užtikrins, kad veiksime sąžiningai ir puikiai.

  • Imk švietimą žmonėms

Pagrindinė "AOMI" filosofija yra tai, kad muzikos mokymas yra tas, apie kurį VISIEMS asmenims turėtų būti suteikta prieiga nepriklausomai nuo geografinės padėties, darbo grafiko ar kitokio pobūdžio. Mūsų novatoriškų kursų struktūra ir mokymosi aplinka buvo kilusi iš šios filosofijos ir toliau informuosime apie mūsų praktiką ir metodiką ateityje.

  • Naujoviški ir kurkite

Mintys ne lauke yra tai, kas gimė AOMI. Siekdami išlikti pirmaujančiame ir aukščiausio lygio muzikos ugdymo srityje, stengsimės pritaikyti naujus modelius ir naujas technologijas bei kurti novatoriškus būdus, visada išlaikydami savo kolektyvinės sąmonės priešakyje "Filosofiją" Mokykime žmonėms ".

  • Būk puiku

AOMI trečias pagrindinis principas yra mūsų studentų kompetencijos užtikrinimas. Ši filosofija taikoma ne tik mūsų turinio turiniui, bet ir būdui, kuriuo mūsų darbuotojai ir studentai sąveikauja tarpusavyje, kaip mes pristatome save, ir daug, daug daugiau. "Būk puikus" yra pagrindinis AOMI principas ir informuoja apie mūsų vertybes, savo etiką ir mūsų praktiką.

e-mokymosi technologija

  • AOMI naudoja įvairias e-mokymosi technologijas, siekdama, kad kursų turinys būtų įdomus ir lankstus, patrauklus įvairių studentų mokinių tipams. Šios technologijos yra tokios: LMS (mokymosi valdymo sistema) garso, vaizdo įrašų, tinklaraščių / pokalbių / forumuose, kameros instrukcijose, ekrano formavimuose ir kt. Mes tikime, kad mūsų turinio turinys turėtų būti įdomus, įdomus, linksmas ir, žinoma, edukacinis!
  • Mes nuolat stengiamės tobulinti savo metodus ir išteklius. Pasibaigus dienai, mes manome, kad muzikos mokymas turėtų būti toks dalykas, kurį kiekvienas turi prieigą, nepriklausomai nuo jūsų geografinės padėties ar darbo grafiko.

"Mums reikia mokytis žmonėms, o ne žmonėms mokytis". Elliotas Masie, Masie centras

KVALIFIKUOTOS IR PRAMONĖS PRIPAŽINTI PERSONALAI

Mūsų darbuotojai turi įrodytą pramonės patirtį, pripažįstamą aukštesniojo lygio kvalifikaciją ir realaus pasaulio muzikos industrijos žinias. Nuo įrašų leidimo valdymo, gyvų pasirodymų (tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu) iki studijų ir gyvų įrašų sesijų galite būti tikri, kad jūs gaunate geriausią, kai studijuosite su AOMI.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Online Diplomas »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diploma

Muzikos pramonės diplomas

Internetinės Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų January 2019 Australija Brisbane + 1 daugiau

AOMI pateiktas muzikos industrijos diplomas pritaikytas šiuolaikinės muzikos kompozicijai ir gamybai, akcentuojant darbą DAW (skaitmeninės garso darbo vietos) aplinkoje. [+]

AOMI pateiktas muzikos industrijos diplomas pritaikytas šiuolaikinės muzikos kompozicijai ir gamybai, akcentuojant darbą DAW (skaitmeninės garso darbo vietos) aplinkoje. Studentai užsiima muzika - šiuolaikinės muzikos kompozicijos ir gamybos meno ir amatų, maišymo, signalų srauto, garso ir MIDI redagavimo, skaitmeninio garso pagrindai, sintezė ir atranka bei daug daugiau. Studentai taip pat susiduria su pagrindiniais teisiniais ir darbo sąlygų reikalavimais, įskaitant autorių teises, leidybą, teisės aktus, sutartis ir sąskaitų faktūrų išrašymą. Kursų metu taip pat mokoma ir nagrinėjama rinkodaros medžiagos, tokios kaip EPK (elektroninis spaudos rinkinys) ir spaudos pranešimai, rengimas ir reklama.... [-]