Trinity College Dublin Online Education

Įvadas

Oficialus aprašymas

Per interneto švietimo, Dublino Trejybės koledžas dabar gali pasiekti geriausius studentus visame pasaulyje, suteikia galimybę ir lankstumą akademinės kompetencijos, ir skatinti transformacijos studentų patirtį.

Su savo reputaciją teikiant pasaulinio lygio išsilavinimą, Dublino Trejybės koledžas dabar galite įjungti didesnis studentų skaičius pasiekti savo potencialą pageidaujamą srityje.

Jau daugiau nei 400 metų, įsipareigojimas teikti aukščiausios švietimo matė Dublino Trejybės koledžas įgyti užtarnautą reputaciją kaip vieną iš geriausių pasaulio universitetų, ir, kaip Airijos viršų universitete.

2014, Trinity College pirmasis internetinis kursas, antrosios pakopos studijų diplomas taikomosios socialinių mokslų, buvo pradėtas, o šie 37 studentai baigė 2015 metų rudenį. Trejybės koledžas taip pat sėkmingai pradėjo savo pirmąją nemokamą Massive Open Online laukas (Mooc) tais metais, kurie prisiminė Airijos Gyvena karo ir revoliucijos ir buvo daugiau nei 12000 studentų dalyvauti. Nuo tada, daugiau nei 46.000 mokiniai visame pasaulyje buvo dalis magistrantų ir nemokamą švietimą Trinity College Dubline.

Trejybės lankosi studentai studijuoti kursus, kurie buvo sukurti Trejybės pasaulinio lygio mokslininkais ir sustiprintos interneto mokymosi specialistai. Visi filmai, sustiprintos interaktyvios prezentacijos, ir dokumentai yra prieinami per Trinity College anketa virtualios mokymosi aplinkos, lentos mokytis. Per kiekvieną internetinį kursą, studentai bendradarbiauja viena su kita ir su akademikais sukurti įdomi ir populiari internetinė bendruomenė besimokančiųjų.

Diskusijos ir sąveika su mokslininkais ne tik į laiškus, ir studentai lanko savaitinius virtualius vadovėlius, kur jie gali bendrauti su savo klasės realiu laiku. Naudojant kamerą ir ausines, kiekvienas studentas gali pamatyti, išgirsti, ir pasikalbėti su mokslininkais ir kitais studentais.

Vietos

Dublinas

Address
College Green
Dublin 2, Ireland

Dublinas, Dublino grafystė, Airijos sala