Robert Kennedy College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mūsų misija yra teikti mokslinę kompetenciją nuotolinio mokymo studentams visame pasaulyje, taikant pažangiausias technologijas.

Robert Kennedy College yra privati ​​švietimo įstaiga Šveicarijoje, įsteigtoje 1998 metais. Kolegijoje pradėjo veikti Šveicarijos internetinė mokymosi kokybė; mes siūlome griežtas, bet lanksčias mokymosi programas, kurias papildo moderniausia internetinė e-mokymosi technologija, sukurta visiškai namuose.

Kambrijos universitetas, Salfordo universitetas ir Jorko Šv. Jono universitetas. Mūsų instruktoriai yra absolventai iš geriausių universitetų visame pasaulyje ir daugiau kaip 5000 studentų iš 130 skirtingų šalių. Mes tikrai tarptautinė įstaiga. Mūsų programos jungia Šveicarijos kokybišką išsilavinimą nuotoliniu būdu su rezidencijomis koledžo patalpose, esančiose Ciuriche, Šveicarijoje ir Anglijoje, mūsų išskirtinių partnerių kampeliuose. Vienos savaitės rezidentas yra unikali proga mokiniams susieti savo mokymosi internetu patirtį su tradicine klasėje.

Studentų centruota filosofija

RKC tu ne tik studentų skaičius. Jūs esate dalis mūsų internetinės mokymosi bendruomenės, kurioje dirba dėstytojai ir kiti studentai.

Kartu mes esame komanda

Svarbiausias šios komandos tikslas yra suteikti mums galimybę nuolat gerinti švietimo kokybę - jūsų išsilavinimą.

Meno technologijų padėtis

Mūsų įsipareigojimas teikti studentams naujausias paslaugas, mes naudojame naujausią programinę įrangą, kuri yra pritaikyta kurti internetinius kursus. "OnlineCampus" yra visapusiška interaktyvi ir lengvai naudojama programinė įranga, padedanti internete studijuoti tikrai malonią patirtį.

Pasaulinės klasės fakultetas

RKC dirba aukštos kvalifikacijos dėstytojai, kurie yra aukštųjų universitetų, tokių kaip Harvardo verslo mokykla , Stanfordo universitetas , Oksfordo universitetas , Niujorko universitetas ir Wharton , absolventai .

Visame pasaulyje pripažinimas

Baigę kursą gausite tokį pat laipsnį kaip ir studentai, kurie studijuoja Campus universitete, Salfordo universitete ar Jorko Šv. Jono universitete. Diplomai pripažįstami visame pasaulyje.

Vietos

Ciurichas

Address
Robert Kennedy College
Technoparkstrasse 1

8005 Ciurichas, Ciurichas, Šveicarija

Šveicarija internete

Address
Šveicarija internete, Šveicarija

Jorkas

Address
York St John University
Lord Mayor's Walk

YO31 7EX Jorkas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Salfordas

Address
The University of Salford
The Crescent, Salford

M5 4WT Salfordas, Anglija, Jungtinė Karalystė

JK internete

Address
JK internete, Jungtinė Karalystė

Carlisle miestas

Address
University of Cumbria,
Fusehill Street,

CA1 2HH Carlisle miestas, Anglija, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

MBA
MSc
Aukštoji mokykla taip pat siūlo: