Oficialus aprašymas

Vienintelis FernUni Šveicarijos

Nuotolinis mokymas universitetas Šveicarija (FernUni Šveicarija) yra modernus mokslo įstaiga ir pirmaujanti universitetas nuotolinio mokymosi srityje į Šveicarija.

Viskas bakalauro ir magistro studijų programas yra pagal Bolonija direktyvas įkurta. Daugiau nei 1500 studentų Baigiu metu studijuoja vokiečių arba prancūzų kalba. Trys vietose Šveicarija tarnauti mūsų studentų vadovai, studentai ir kontaktinį asmenį klausimus apie nuotolinį mokymąsi.

Įstaiga yra pripažintas:

  • federalinės Vyriausybės pagal 11 str. Universiteto skatinimo akto (UFG)
  • pagal kantonų kantono Valė įstatymo švietimo ir mokslinių tyrimų universitetų ir mokslinių tyrimų institutų

Lyderis nuotolinio mokymosi universitete

Sėkmės istorija nuotolinio mokymosi universiteto Šveicarijoje (FernUni Šveicarija) prasideda 25 metų. Nuo 1992 metų mes siūlome tris vietas Brig, Pfaffikon SZ ir VS nuotolinio mokymosi kursus apie universitetinio lygio. Daugiau nei 1500 studentų iš namų ir užsienyje iki šiol studijuoti vokiečių arba prancūzų kalba.

Visi kursai yra sukurta pagal Bolonijos gaires. Taigi, anapus Šveicarijos programos yra pripažintas tarptautiniu mastu remia ir suderinti.

Mokymo į nuotolinio mokymosi dizainas remiasi atvira, lanksti ir individualaus mokymosi idėją. FernUni Šveicarija taip, kad modernaus nuotolinio mokymo, kaip mišraus mokymosi, iš e-mokymosi ir tradicinių klasėje kartu koncepciją. Priklausomai nuo kurso iš įvairių komponentų išraiška yra skirtingi.

Programos mokomos:
  • Vokiečių
  • Prancūzų kalba

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

FernUni Schweiz

Kursas suteikia studentams geriau suprasti šiuolaikinių visuomenių raidos (19 ir 20. Amžiaus). Ši plėtra yra būdinga priešinga tendencija globalizacijos ir sienų atvėrimo ... [+]

Kursas suteikia studentams geriau suprasti šiuolaikinių visuomenių raidos (19 ir 20. Amžiaus). Ši plėtra yra būdinga priešinga tendencija globalizacijos ir sienų atvėrimo vienoje pusėje ir stiprinant nacionalinį identitetą ir kultūros partikuliarizmo iš kitos pusės. Vienas dėmesys mokymui yra ant naujų informacinių technologijų (analizė vaizdų ir elektroninių šaltinių) meistriškumo.

Pirmoji dalis studijų programa susideda iš keturių modulių ir suteikia parengiamuosius dalį tyrimas rodo. Šie moduliai leidžia studentams tikslią ir kritiškai atsispindi žinių apie 19-ojo amžiaus istorijos. ir 20. įsigyti amžiuje istoriografijos metodus ir būdus. ... [-]

Šveicarija Switzerland Online
Vasaris 2020
Vokiečių
Ištęstinės
9 semestrai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

FernUni Schweiz

Programa suteikia tvirtą mokslinį pagrindą, mokymo psichologijos ir jų disciplinų ir programų pagrindai. Studentai įgyja įvairių žinių statistika, eksperimentinius metodu ... [+]

Programa suteikia tvirtą mokslinį pagrindą, mokymo psichologijos ir jų disciplinų ir programų pagrindai. Studentai įgyja įvairių žinių statistika, eksperimentinius metodus ir diagnostika. Jūs išmoksite ir praktika interviu, konsultavimo ir intervencijos. Išvada yra mokslinis darbas.

Kursas remiasi naujausiais mokslinių tyrimų rezultatais ir moderniomis mokymosi metodus. Pridedamas prie savęs tyrimas nustatė, kas tris savaites šeštadienį, o ne klasės paskaitas.

moduliai M01 Įvadas į psichologijos M02 metodai I Tyrimo metodai ir statistika Aš M03 Raidos psichologija M04 metodai II tyrimo metodai ir statistika II M05 Socialinė psichologija M06 Bendrosios psichologijos I: suvokimas, mąstymas, problemų sprendimas M07 asmenybė ir diferencinė psichologija M08 metodai III Eksperimentiniai Pratimai M09 Bendrosios psichologijos II Mokymasis ir atmintis M10 metodai IV: diagnozavimą ir bandymo teorija M11 Biologinis Psichologija - Neuropsichologija M12 Klinikinė psichologija I Klinikinė Psych ir psichopatologija. M13 metodai V: Tyrimo metodai ir statistika III M14 Klinikinė psichologija II: Konsultavimas ir intervencija M15-1 Proseminarium M15-2 Proseminarium B M16 Bendrosios psichologijos IV: Jausmai ir motyvacija M17 Pramonės psichologija - Organizacinė psichologija M18 darbas įėjimas Reikalavimai ... [-]
Šveicarija Switzerland Online
Vasaris 2020
Vokiečių
Ištęstinės
9 semestrai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

FernUni Schweiz

Modernus programa suteikia tvirtą mokslinį pagrindą, mokymai ekonomikos pagrindai su ekonominės orientacijos ir jų disciplinų ir programų. Studentai įgyja teorinius pagri ... [+]

Modernus programa suteikia tvirtą mokslinį pagrindą, mokymai ekonomikos pagrindai su ekonominės orientacijos ir jų disciplinų ir programų. Studentai įgyja teorinius pagrindus ir įgūdžius atpažinti pasaulio ekonomikos kontekstą ir mokymosi problemų pasirenkant tinkamą mokslinį metodą ir jo tinkamą taikymą savarankiškai išspręsti. Išvada yra mokslinis darbas.

Kursas remiasi naujausiais mokslinių tyrimų rezultatais ir moderniomis mokymosi metodus. Pridedamas prie savęs tyrimas nustatė, kas tris savaites šeštadienį, o ne klasės paskaitas.

moduliai M01 Verslo matematika M02 pagrindai Ekonomikos M03 Teisė ir ekonomika M04 makroekonomika ir mikroekonomika M05 Finansų apskaita M06 ekonominė statistika M07 Valdymo apskaita M08 informacija ekonomika M09 Bendrovių valdymas & Valdymas M10 Taikomoji ekonomika M11 finansų rinkos M12 Aplinkos Ekonomika ir ekonomikos politika M13 globalizacija ir tarptautinė ekonominė M14 Verslas ir etika M15 Elgesio ekonomika M16 Sveikatos ekonomikos M17 seminaras popieriaus M18 darbas įėjimas Reikalavimai ... [-]
Šveicarija Switzerland Online
Vasaris 2020
Vokiečių
Ištęstinės
9 semestrai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba