Universitetai

Detali informacija apie skirtingas studijų vietas

Spustelėkite žemiau esančią nuorodą ir skaitykite daugiau apie skirtingas šalis, kuriose galite rinktis studijas. Čia rasite ne tik bendrosios informacijos apie skirtingas šalis, bet ir duomenų apie švietimo sistemas, studijų kainas, studijų galimybes siūlomas tarptautiniams studentams ir daug daugiau. Čia taip pat rasite praktinės informacijos apie studentų sveikatos draudimą, studijų vizas, pragyvenimo kainas ir t.t.

Internetinės studijos visame pasaulyje

Internetinės studijos kasmet tampa vis populiaresnės viso pasaulio aukštosiose mokyklose. Daugybė įvairiausių universitetų, kolegijų, verslo mokyklų, bei kitų tipų aukštojo mokslo įstaigų studentams gali pasiūlyti daugybė studijų specialybių, kurios gali būti pabaigtos nuotoliniu būdu. Dėl išaugusios internetinių studijų paklausos, studentai taip pat gali rinktis ir iš vien tik internetines studijas siūlančių aukštųjų mokyklų - internetinių universitetų. Kaip ir tradicinių studijų kaina, tipas bei specialybės, taip ir internetinės studijos gali stipriai skirtis priklausomai nuo konkrečios studijoms pasirinktos šalies, aukštojo mokslo įstaigos, o taip pat ir studento pasirinktos studijų pakraipos. Internetinės studijų programos yra kuriamos tiems studentams, kurie dėl darbo, šeimos ar kitų įsipareigojimų negali rinktis dieninių ar netgi ir vakarinių akademinių studijų programų. Tad nesvarbu, ar ieškote internetinių kursų, profesinių studijų ar akademinių bakalauro, magistro ar doktorantūros studijų programų, tikrai atrasite jūsų norus ir poreikius geriausiai atitinkančią internetinę studijų programą.

Kokie yra internetinių studijų privalumai?
Internetinės studijos viso pasaulio studentams suteikia daugybę įvairiausių privalumų. Kaip ir tradicinės studijos, internetinės studijų programos yra kuriamos taip, kad jas pasirinkę studentai galėtų įgyti šiandieninėje darbo rinkoje taip reikalingo konkurencinio pranašumo, žinių, įgūdžių bei kvalifikacijų. Tačiau būtent internetinės studijų programos studentams suteikia ypatingai daug laisvės, kadangi jie studijuoti gali jiems patiems palankiausiu tempu. Be to, internetines studijas pasirinkę studentai taip pat turi unikalią galimybę dirbti su geriausiais pasaulio profesoriais, kurie galbūt yra kitame pasaulio krašte.

Ką aš galėčiau studijuoti internetu?
Daugybė viso pasaulio universitetų ir kitų tipų aukštųjų mokyklų studentams gali pasiūlyti įvairiausių tipų ir specialybių internetinių studijų programų. Priklausomai nuo studentų norų ir poreikių jei gali rinktis tam tikrus profesinius trumpuosius kursus, kurių dėka jie gali gana greitai įgyti, pavyzdžiui, paaukštinimui ar naujam darbui reikalingų kvalifikacijų. Tačiau vis dažniau viso pasaulio studentai renkasi ir internetines doktorantūros studijų programas ir taip siekia akademinio pasaulio aukštumų. Internetines studijų programas studentai dažniausiai renkasi iš humanitarinių bei natūraliųjų mokslų sričių, tačiau pastaruoju metu vis populiaresnės tampa sveikatos priežiūros, teisės bei verslo internetinės studijų programos.

Kokių karjeros galimybių galėčiau tikėtis pabaigus internetines studijas?
Internetinių studijų populiarumas auga kone kiekvienais akademiniais metais, tad būtent šio tipo studijų diplomus pripažįsta ir vis daugiau darbdavių. Tad internetines studijas pabaigę studentai dažnai nesunkiai randa darbą pagal jų pabaigtą specialybę. Todėl nesvarbu, ar siekiate įgyti profesinį tam tikros specialybės sertifikatą ir taip įgyti darbui reikalingų kvalifikacijų, ar norite pabaigti akademines magistro ar netgi ir doktorantūros studijas, tikrai atrasite jums tinkamiausias internetines studijų programas.

Kiek kainuoja internetinės studijų programos?
Įvairių internetinių studijų programų kaina gali labai stipriai skirtis. Ji priklausys nuo konkrečios jūsų pasirinktos akademinės įstaigos bei studijų specialybės, o taip pat ir nuo šalies, kurios universitete nuspręsite studijuoti. Tad dėl konkrečių studijų kainų, o taip pat ir galimų stipendijų, rekomenduotumėme susisiekti su jus dominančių aukštųjų mokyklų priėmimo skyriaus darbuotojais, kurie jums suteiks visą reikalingą informaciją. Šiame tinklapyje rasite užklausos formų, kurias užpildė galėsite tiesiogiai susisiekti su jus dominančiomis aukštojo mokslo įstaigomis.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau