Keystone logo

1 Internetinės Programos į Motorinių transporto priemonių remontas 2024

Filtrai

Filtrai

  • Gyvenimiški įgūdžiai
  • Automobilių eksploatacija
  • Motorinių transporto priemonių remontas
Studijų sritys
  • Gyvenimiški įgūdžiai (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

Internetinės Programos į Motorinių transporto priemonių remontas

Kas yra motorinių transporto priemonių remontas?
Motorinių transporto priemonių remontas (MVR) – tai motorinių transporto priemonių remonto ir priežiūros procesas, apimantis automobilių, sunkvežimių, motociklų ir kitų motorinių transporto priemonių mechaninių problemų apžiūrą, diagnozavimą ir taisymą. MVR taip pat gali būti susijęs su garažo ar automobilių remonto dirbtuvių valdymu.

Ką aš galiu veikti įgijęs variklinių transporto priemonių remonto specialybę?
Variklinių transporto priemonių remonto laipsnis gali lemti mechaniko, automobilių kėbulo techniko arba serviso vadybininko karjerą automobilių prekybos ar remonto dirbtuvėse. Taip pat galite atidaryti savo garažą ar automobilių remonto verslą.

Kodėl verta studijuoti variklinių transporto priemonių remontą?
Motorinių transporto priemonių remontas suteikia supratimą, kaip užtikrinti, kad mūsų transporto priemonės veiktų tinkamai. Be reguliarios priežiūros ir remonto mūsų automobiliai ir sunkvežimiai greitai sugestų ir taptų nesaugūs vairuoti. MVR padeda pagerinti mūsų transporto priemonių perpardavimo vertę, išlaikant jas geros būklės, parduodame ar jais prekiaujant galime gauti daugiau pinigų už jas.

Kas yra variklinių transporto priemonių remonto laipsniai?
Motorinių transporto priemonių remonto laipsniai siūlomi daugelyje bendruomenės kolegijų ir technikos mokyklų. Šios programos paprastai trunka dvejus metus ir suteikia motorinių transporto priemonių remonto asocijuotojo laipsnį. Studijų metu sužinosite apie variklio mechaniką, pakabos sistemas, stabdžius, elektros sistemas ir kt. Taip pat įgysite praktinės patirties dirbdami su automobiliais ir sunkvežimiais kolegijos automobilių parduotuvėje.