Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 19 Internetinės Verslo administravimo magistrai  (MBA) Programos į Verslas 2023

19 Internetinės MBA Programos į Verslas 2023

Apžvalga

Daugelis verslo žmonių pasirenka siekti MBA, verslo administravimo magistras, gavusi savo bakalauro laipsnį. Tai leidžia giliau studijų verslo apskritai, taip pat kaip tam tikroje srityje dėmesio.

Kas yra internete MBA Verslumo? Tipiškas magistras Verslo administravimo programos pirmiausia mokoma didinti mokinių supratimą apie pagrindinių verslo praktiką tokiose srityse kaip finansų, marketingo, žmogiškųjų išteklių ir veiklos valdymo. Programa sutelkiant dėmesį į verslumo tada paprastai pasinerti į šių pagrindinių kompetencijų ir kaip jie konkrečiai susiję su verslo ar projekto pradžios langų. Be to, gali būti kursinių ant rizikos kapitalo, verslo planus, įmonių verslumo ir naujų rizikos plėtros strategijas.

Kaip pasiekti Verslumo MBA gali padaryti kuriant ir palaikant sėkmingą naują įmonę, ar mažas ar didelis skirtumas.Be pradedant savo verslą, įgytus įgūdžius, taip pat paklausos daugelis korporacijų, siekiančių apsisukti žlungančios verslo ar kurti naujus projektus.

Studijuoti verslumą magistro lygio išlaidos gali skirtis priklausomai nuo to, kur norite pasiekti savo laipsnį. Dabar pagrįstas programas paprastai yra geras būdas sumažinti One bendras išlaidas. Tačiau, svarbu ieškoti per visus taikomus mokesčius, pavyzdžiui, registracijos, mokslą ir jokių bandymų mokesčių.

Nors pirmas dalykas, dauguma žmonių galvoja apie išgirdę žodį verslininkas yra asmuo, kuris turi savo verslą, tai ne tik karjeros rezultatas tapo įmanoma pasiekti šį laipsnį. Daugelis korporacijų praktiškai bet kuriame sektoriuje taip pat siekia darbuotojus su šių įgūdžių, siekiant sukurti naujų produktų sritis ir naujas verslo sritis, siekiant padėti su perėmimu arba apsisukti nesėkmingų skyriai.Konsultacijos bendrovės, rizikos kapitalo bendrovės ir bankai taip pat yra potencialūs darbdaviai.

Jūs galite rasti internete MBA programas siūlo daug tarptautinių švietimo įstaigų verslumą. Interneto pagrindu programos yra puikus būdas turėti daugiau lankstumo savo tvarkaraštį, taip pat imtis daugiau ar mažiau laiko pabaigos. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • MBA
  • Verslas
  • Verslas
Studijų sritys
  • Verslas (19)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas