Keystone logo

5 Internetinės Programos į Turizmas ir svetingumas Svetingumo studijos Maisto paslaugų vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

  • Turizmas ir svetingumas
  • Svetingumo studijos
  • Maisto paslaugų vadyba
Studijų sritys
  • Turizmas ir svetingumas (5)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Internetinės Programos į Turizmas ir svetingumas Svetingumo studijos Maisto paslaugų vadyba

Kas yra maitinimo paslaugų valdymas?
„Food Service Management“ yra restoranų ir kitų su maistu susijusių įmonių valdymas. Tai apima viską nuo planavimo ir biudžeto sudarymo iki prekių užsakymo ir personalo valdymo. Maisto paslaugų valdymas yra sudėtingas ir naudingas karjeros pasirinkimas tiems, kurie mėgsta maistą ir klientų aptarnavimą.

Ką aš galiu nuveikti įgijęs maisto paslaugų vadybos laipsnį?
Maisto paslaugų vadybos laipsnis gali paskatinti karjerą maisto paslaugų pramonėje, dirbant restoranuose, maitinimo įmonėse ar kitose su maistu susijusiose įmonėse. Turėdami maitinimo paslaugų vadybos laipsnį, turėsite žinių, kaip valdyti maitinimo paslaugų verslą nuo pradžios iki pabaigos. Išmoksite būti atsakingu už viską, pradedant biudžeto sudarymu ir meniu planavimu. prekių užsakymui ir personalo valdymui.

Kokie yra maisto paslaugų vadybos laipsnių tipai?
Yra daug įvairių maitinimo paslaugų vadybos laipsnių tipų, nuo asocijuotojo laipsnių iki bakalauro laipsnių ir ne tik. Kiekvienas laipsnio tipas suteiks jums skirtingų žinių ir įgūdžių, kurie padės jums sėkmingai dirbti maisto paslaugų pramonėje. Maisto paslaugų vadybos asocijuotojo laipsniai paprastai trunka dvejus metus ir suteikia jums maitinimo paslaugų verslo valdymo pagrindus. Maisto paslaugų vadybos bakalauro laipsniai paprastai trunka ketverius metus ir suteikia jums daugiau žinių apie maisto paslaugų pramonę. Taip pat yra maisto paslaugų vadybos magistro laipsniai, kuriuos baigti gali prireikti nuo dvejų iki trejų metų. Šios programos suteikia jums pažangiausių žinių ir įgūdžių, kurie padės jums sėkmingai dirbti maisto paslaugų pramonėje.

Ką studijuosiu turėdamas maisto paslaugų vadybos studijų programą?
Maisto paslaugų vadybos studijų metu studijuosite įvairius dalykus, susijusius su maisto paslaugų pramone. Sužinosite apie verslo valdymą, maisto saugą, mitybą ir meniu planavimą. Taip pat įgysite praktinės patirties per stažuotes ar kitas praktines galimybes. Iki studijų programos pabaigos turėsite žinių ir įgūdžių, reikalingų sėkmingai valdyti maitinimo paslaugų verslą.