Keystone logo

5 Internetinės Magistro studijos Programos į Turizmas ir svetingumas Turizmas Turizmo vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Turizmas ir svetingumas
  • Turizmas
  • Turizmo vadyba
Studijų sritys
  • Turizmas ir svetingumas (5)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Internetinės Magistro studijos Programos į Turizmas ir svetingumas Turizmas Turizmo vadyba

Magistro laipsnį programa siūlo antrosios pakopos ir gali reikalauti, kad studentai jau turi bakalauro laipsnį susijusioje srityje. Studentai sutelkti dėmesį į pasirinktą dalykinėje srityje, ir programa gali trukti nuo vienerių iki dvejų metų užbaigti.

Kas yra internetinė magistro turizmo vadybos? Ši programa rūšiuoti paprastai daugiausia dėmesio skiriama suteikiant studentams įgūdžių, reikalingų dirbti įvairiose srityse, pramonės aukšto lygio pozicijas. Daugelis programų siūlome tiek verslo kursus ir turizmo kursus. Kai kurios paskaitos, kad galima rasti turizmo vadybos programa apima rinkodaros, teisinės atsakomybės turizmas, konfliktų sprendimo, išteklių valdymo, kiekybinę analizę ir pasaulinį turizmą. Programos taip pat gali apimti mokslinius tyrimus ar praktinį elementą.

Programą, turizmo vadybą magistro laipsnį lygmeniu gali padėti studentams plėtoti savo vadovavimo įgūdžius.Tai gali sukelti jų gebėjimą iš anksto į dabartinę karjerą arba pradėti naują karjeros turizmo pramonei.

Programos sąnaudos gali skirtis. Mokyklos gali sukurti programas skirtingai, o tai įtakoja mokslą ir medžiagų kainą. Geriausias išlaidų sąmata galima gauti studento tiesiogiai iš savo pasirinktą mokyklą.

Baigęs turizmo vadybos programos magistras, studentas gali būti pasirengusi imtis valdymo lygio vaidmenys pramonėje. Tai apima darbo viešbučiuose, kurortuose, transporto įmonių ir kelionių agentūrose. Studentai taip pat gali pradėti savo verslą. Galimi karjeros pavadinimai apima pastovaus greičio palaikymo direktorius, gido vadybininkas, nuotykių gido, viešbutis valdytojas ir renginių planuotojas. Studentai taip pat gali pasirinkti dirbti užsienio bendrovių arba bendrovių, kurios teikia prabangos atostogas.

Jei jums patinka turizmo pramonę ir nori rasti darbą aukštesnių pareigų per lauką, tada galbūt norėsite užsiregistruoti į turizmo vadybos magistrantūros studijų programą. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.