Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 2 Internetinės Magistrai (Magistro studijos) Programos į Dizaino studijos 2023

2 Internetinės Magistro studijos Programos į Dizaino studijos 2023

Apžvalga

Magistro programa yra griežtas akademinis siekimas baigus bakalauro laipsnį. Šios programos paprastai baigiamos mažiau nei dvejus metus, tačiau išsami mokymosi patirtis rengia studentus už aukštesnio apmokėjimo ir reikalaujančias karjeros galimybes.

Kas yra dizaino magistras? Tie, kurie nori kurti naujus produktus, kurie gali prisitaikyti prie socialinės kultūros ar aplinkosaugos situacijų pokyčių, gali būti suinteresuoti dizaino baigimo laipsniu. Šių programų studentai yra įpareigoti taikyti inžinerinius principus ir kūrybinį dizainą įvairioms taikomosioms programoms, įskaitant architektūrą, mažmeninę prekybą, grafikos ir drabužių dizainą. "Scholas" atranda, kaip dirbti su įvairiomis skaitmeninėmis platformomis, dizaino elementų kūrimo procesu ir galbūt įgyti praktinių įgūdžių su prototipų kūrimo projektavimo laboratorijomis.

Studentai, turintys dizaino foną, turi išskirtinių kritinio mąstymo įgūdžių ir siūlo kūrybingą ir intuityvią įžvalgą. Šie įgūdžiai yra išskirtinai naudingi gaminio projektavimo ar rinkodaros skyriuose. Jie yra puikūs komunikatoriai, supranta socialinius ar kultūrinius poreikius, sugebantys pasiūlyti atsakymą aiškiai ir entuziazmu.

Dizaino magistras gali būti įgyjamas per kelias internetines mokyklas ar universitetines vietoves. Yra laisvė siekti laipsnio kaip neakivaizdinio arba dieninio mokinio, tačiau daugumoje kursų reikia stažuotes, kad būtų užtikrintas įgūdžių ugdymas. Pasitarkite su konkrečia įstaiga, kad galėtumėte įvertinti dalyvavimo kainą.

Dizaino karjera yra labai įvairus, atsižvelgiant į dizaino pritaikymo galimybes. Absolventai gali tęsti užimtumą kaip parodų dizaineriai, interjero, erdviniai dizaineriai ar net menininkai. Kraštovaizdžio architektas gali būti dizaino specializacijos galimybė, kaip ir medicinos iliustratorius, multimedijos specialistas ar stilistas. Pasirinkus dizaino specializaciją, karjeros galimybių kryptis.

Dizaino tyrimai yra taikomi visame pasaulyje, o mokykloms - jų programų tarptautinei rinkai. Daugelyje dėmesio sričių yra galimybių kiekvienam susidomėjimui ir gebėjimui. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Dizaino studijos
 • Dizaino studijos
Studijų sritys
 • Dizaino studijos (2)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas