Keystone logo

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Gyvosios gamtos mokslai
 • Bioinformatika
Studijų sritys
 • Gyvosios gamtos mokslai (3)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  3 Internetinės Magistro studijos Programos į Bioinformatika 2024

   Internetinės Magistro studijos Programos į Bioinformatika

   Magistro laipsnis leidžia mokslininkui išsamiai išnagrinėti dalyką nuo vienerių iki trejų metų, dažnai glaudžiai bendradarbiaujant su profesoriais. Programos formatas gali apimti pamokų pamokas, tyrimus ir laboratorinius darbus.

   Kas yra bioinformatikos magistras? Šioje disciplinoje nagrinėjamas šiuolaikinių kompiuterinių technologijų ir biologijos mokslų ryšys, dėl ko atsiranda naujų įžvalgų analizuojant genus ir kitas sistemas. Mokiniai paprastai mokosi analizuoti DNR medžiagą, suskaidyti baltymų struktūrą ir suprasti statistinius modelius. Jiems dažnai reikia turėti tvirtą pagrindą biologijos, chemijos ir matematikos srityse. Reikalingos klasės gali būti pažangi biologija, pažangi chemija, kompiuterinės sistemos ir skaičiavimo genomika.

   Paprastai žmonės kuria pažangius problemų sprendimo įgūdžius, taip pat sugeba dirbti su įvairiomis kompiuterių programomis, aukšto lygio įgūdžiais, kurie dažnai yra reikalingi darbo vietoje. Jie taip pat gali pagerinti jų gebėjimą dirbti savarankiškai, vertingus įgūdžius daugelyje gyvenimo sričių.

   Bioinformatikos magistro laipsnio kaina priklauso nuo tokių veiksnių kaip universiteto pasirinkimas, studijų šalis ir laboratorijos darbo apimtis. Norėdami gauti daugiau informacijos, būsimieji studentai turėtų tiesiogiai susisiekti su savo mokykla, norėdami gauti informacijos apie stipendijas ir finansinę paramą.

   Asmuo, kuris baigė magistro laipsnį šioje srityje, turi daug karjeros galimybių. Jie gali rasti darbą su privačiomis korporacijomis ir verslo įmonėmis, taip pat su vyriausybinėmis agentūromis ir medicinos įstaigomis. Galimi specialūs darbo pavadinimai gali būti biologas, vaistininkas, švino tyrėjas, chemikas, programų vadovas, duomenų analitikas, kompiuterių programuotojas, IT analitikas ir produktų kūrėjas.

   Šios srities programos siūlomos universitetuose keliose pasaulio šalyse. Jie gali derinti mokymąsi internetu su tradicine klasių studija. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.