Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite daugkartinis Internetinės Magistrai  (Magistro studijos) Programos į Biochemija į Airijos sala 2023/2024

Internetinės Magistro studijos Programos į Biochemija į Airijos sala 2023/2024

Apžvalga

Kas yra medicininė chemija?
Medicininės chemijos tyrimas tiria, kaip cheminės medžiagos sąveikauja su gyvomis sistemomis. Ji apima daugybę temų – nuo fermentų vaidmens metabolizme iki naujų vaistų kūrimo ir ligų gydymo būdų. Medicinos chemikai kuria naujus būdus diagnozuoti ir gydyti ligas bei pagerinti pacientų gyvenimo kokybę.

Kokie yra medicinos chemijos darbai?
Medicinos chemikai paprastai dirba tyrimų ir plėtros (MTEP) skyriuose farmacijos ir biotechnologijų pramonėje. Jie taip pat dirba akademinėje bendruomenėje, vyriausybėje ir kitose srityse. Mokslinių tyrimų ir plėtros srityje medicinos chemikai naudoja savo chemijos žinias kurdami naujus vaistus ir gydymo būdus. Jie gali dalyvauti vaistų gamyboje ir bandymuose. Akademinėje bendruomenėje medicinos chemikai moko ir atlieka tyrimus tokiose srityse kaip medicininė chemija, vaistų kūrimas ir toksikologija. Vyriausybės medicinos chemikai gali dirbti reguliavimo agentūrose, prižiūrėdami naujų vaistų ir terapijų saugumą. Kiti medicinos chemikai dirba ligoninėse ar klinikose, kur jie gali dalyvauti kuriant naujus diagnostinius tyrimus ar gydymo būdus.

Kodėl medicinos chemijos studijos yra svarbios?
Medicininė chemija yra svarbi, nes padeda suprasti, kaip cheminės medžiagos sąveikauja su gyvomis sistemomis. Šios žinios gali būti panaudotos kuriant naujus vaistus ir gydymo būdus nuo ligų bei gerinant pacientų gyvenimo kokybę. Tie, kurie studijuoja medicinos chemiją, taip pat prisideda prie vaistų, kurie visuomenei skiriami ligoms gydyti, saugos valdymo.

Kokie yra medicinos chemijos laipsnių tipai?
Yra daug skirtingų medicinos chemijos laipsnių tipų, atsižvelgiant į pageidaujamą programą. Kai kurios bendros studijų programos apima medicininę chemiją, vaistų kūrimą ir toksikologiją. Šios programos paprastai reikalauja nuo ketverių iki penkerių metų studijų ir gali apimti ir auditorinį, ir laboratorinį darbą. Studentai, norintys siekti medicinos chemijos karjeros, turėtų apsvarstyti galimybę įgyti chemijos ar susijusios srities bakalauro laipsnį. Tie, kurie nori atlikti mokslinius tyrimus ar dėstyti universiteto lygmeniu, turėtų apsvarstyti galimybę įgyti magistro laipsnį.

Ką studijuosiu medicinos chemijos studijų metu?
Medicininės chemijos studijų metu studentai sužino apie cheminių medžiagų vaidmenį gyvose sistemose, pavyzdžiui, žmogaus kūne. Be to, jie sužino apie naujų vaistų ir gydymo būdų reguliavimo procesą. Klasės darbai gali apimti tokias temas kaip medicininė chemija, vaistų kūrimas ir toksikologija. Studentai taip pat įgis praktinės patirties laboratorijoje, kur išmoks sintetinti naujus vaistus ir išbandyti saugumą.

Airija pastaruoju metu įgyvendinami įstatymo, kuris įpareigoja visi studentai, lankantys universitetinį išsilavinimą kreiptis dėl vyriausybės paskolos, kad galėtų pasiekti savo aukštojo mokslo svajones. Pirma oficiali kalba yra airių, taip pat žinomas kaip Airijos gėlų, bet anglų kalba (antra oficiali kalba) yra naudojami plačiau. Nacionalinio kapitalo yra Dublinas. Airija garsėja švenčia Šv Patriko diena (kovo 17 d) visame pasaulyje.

Magistro studijų programos - tai gana specializuotos studijos, kurias paprastai pasirenka bakalauro laipsnį jau įgiję specialistai, kurie siekia įgyti antrosios pakopos aukštąjį išsilavinimą ir taip įgyti tvirtesnį juos dominančios srities žinių pagrindą.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Airijos sala
  • Sveikatos priežiūra
Studijų sritys
    Administravimo studijos Aplinkos studijos Architektūros studijos Asmeninio tobulėjimo studijos Aviacija Bendrosios studijos Dizaino studijos Ekonomikos studijos Energetikos studijos Gamtos mokslai
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas