Keystone logo

19 Internetinės Magistro studijos Programos į Ekonomikos studijos Apskaita 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Ekonomikos studijos
  • Apskaita
Studijų sritys
  • Ekonomikos studijos (19)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Internetinės Magistro studijos Programos į Ekonomikos studijos Apskaita

Meistras Apskaitos absolventų kvalifikaciją vertinti, analizuoti ir perduoti finansinę informaciją apie verslo suinteresuotosioms šalims, įrodantys jų gebėjimai būtų labai vertinga ar net būtina. Apšviesti visus įmonių finansinės aplinkos aspektus ir rinkas, magistras Apskaita interneto programas ugdyti moksleivių 'suvokimas iždo valdymą, kapitalo struktūros ir rinkos teorija. Koncentracijos teritorijos per Apskaita interneto programa magistras gali apimti iždo valdymą ir etiką, finansų rinkų ir įstaigų, tarptautinių įmonių finansai, strateginis finansų praktika, informacinių technologijų ir auditas.

Magistro Apskaitos internete laipsnio programas remsis ankstesnių žinių ir patirties iš bakalauro 's laipsnį susijusia tema. Puikus dėstymo kalbos mokėjimas taip pat yra būtina sąlyga, kuri gali tekti įrodyta per egzaminą.Žiniatinklio tyrimas režimas suteikia aukštą lankstumo lygį, kai kalbama apie kurso planavimas, todėl apskaitoje Online optimalus darbo profesionalai, kurie siekia tobulinti savo žinias ir įgūdžius, kartu pridėdama konkurencinį pranašumą savo patirtimi meistras.

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip galite kreiptis stoti į Apskaitos internete magistro programos viename Teminiai universitetų ir verslo mokyklų, išvardintus žemiau, tiesiog slinkite žemyn ir paspauskite, norėdami sužinoti daugiau. Jūs galite prašyti informacijos turi būti išsiųstas jums iš mokyklos tiesiogiai tik vieną minutę!