Keystone logo

27 Internetinės Magistro studijos Programos į Administravimo studijos Žmogiškieji Ištekliai Žmogiškųjų išteklių vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Administravimo studijos
  • Žmogiškieji Ištekliai
  • Žmogiškųjų išteklių vadyba
Studijų sritys
  • Administravimo studijos (27)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Internetinės Magistro studijos Programos į Administravimo studijos Žmogiškieji Ištekliai Žmogiškųjų išteklių vadyba

Master 'ai laipsnis gali imtis studento karjerą į kitą lygį ir atverti nuostabų galimybes įvairiose srityse. Be to, studentai gali pasirinkti uždirbti daktaro laipsnį, kai jie turi magistro pagal savo diržu.

Kas yra internete magistras Žmogiškųjų išteklių valdymas? Šis laipsnis leidžia studentams studijuoti konkrečias vidaus darbu žmogaus elgesį ir suprasti, kaip žmonės susiję vienas su kitu darbo vietos nustatymas. Žmogiškųjų išteklių valdytojai turėtų galėti atpažinti paslėptus talentus darbuotojų ir padėti plėtoti darbuotojų, kad jie yra turto bendrovei. Studentai mokysis, kaip samdyti darbuotojus, kurie dera su komandos vizija planą, taip pat, kaip mokyti darbuotojus tapti sėkmingu įmonėje. Reikalingi kursai gali būti psichologiją, verslo vadyba, strategijos planavimo, komunikacijos plėtrą ir verslo etika.

Gauti internete magistras Žmogiškųjų išteklių valdymas gali būti labai naudingas studentams, kurie nori tęsti savo pozicijas verslo sektoriuje ar bet kurioje kitoje srityje, kurioje reikia žmogiškųjų išteklių. Įmonės gali pasiūlyti darbuotojus meistrai didesnių atlyginimų ir daugiau prestižinių pozicijų įmonėje.

Nors kai kurie žmonės mano, kad uždirbti magistro laipsnį gali kainuoti rankos ir kojos, programos skiriasi studijų kaina. Būsimieji studentai raginami patikrinti įvairias studijų kainas, siekiant rasti vieną, kuri geriausiai atitinka jų finansinius poreikius.

Programos absolventai gali rasti poziciją, kaip konsultantas, ekonomikos mokslo, profesinio viešojo valdymo, planavimo vadovo ar žmogiškųjų išteklių vadybininkas pagrindinis korporacija. Verslininkai gali pasinaudoti, atsižvelgiant šią programą, taip pat. Studentai gali eiti tapti direktoriai žmogaus valdymą, bendruomenės vadovų, grupės organizatorių, specialiais ryšiais susijusioms pareigūnų ar net viešojo lyderių.

Studentai, kurie nori stoti į šią programą gali vykdyti internetinius kursus arba dalyvauti pusę savo klases miesteliu ir pusę internete. Ištirti teisingus galimybes jums, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.