Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 5 Internetinės Humanitarinių mokslų magistrai  (MA) Programos į TESOL 2023

5 Internetinės MA Programos į TESOL 2023

Apžvalga

Magistro laipsnį absolventas lygio laipsnis paprastai imamas po uždirbti bakalauro laipsnį. Magistro studijų programos studentai galėtų studijuoti pasirinktą temą nuodugniai ir paprastai trunka dvejus metus baigti.

Kas yra internetinė magistro TESOL? Studentai, dalyvaujantys magistro programos mokant anglų kalbančių kitomis kalbomis paprastai imtis kursus multikultūrinio ugdymo, lingvistikos, pedagogikos, mokymo turinio projektavimas, metodiką ir vertinimą. Programos padės studentams išmokti kurti klasėje planą ir kokius metodus jie turėtų naudoti mokant TESOL studentai. Nors programa yra siūloma internete, mokslininkai gali tikėtis atlikti stažuotę ar mokslinių tyrimų projektą.

Užbaigti TESOL magistrantūros studijų programą gali leisti mokiniams gauti didesnes mokėjimo pozicijas.Be to, studentai galės mokytis įgūdžius, siekiant pagerinti savo mokymo gebėjimus ir padėti jiems dirbti su įvairių ne gimtoji anglų besimokančiųjų diapazone.

Dėl dispersijų tarp programų kiekvienos mokyklos, sunku pasiūlyti išlaidų sąmatą. Studentai, kurie nori daugiau sužinoti apie išlaidas turėtų paklausti savo pasirinkta institucija.

Užpildant TESOL programą magistro absolventai galėtų padidinti savo mokymo žinias ir įgūdžius dirbti aukštesniais lygiais arba įgyti skatinimą savo dabartinėmis pozicijomis. Asmenys gali būti prisijungti TESOL organizacijas ir įveskite į lyderio pozicijas švietimo srityje. Programa taip pat gali padėti absolventams gauti darbo politikos kūrimo, turinio projektavimo ar administracijai. Kai kuriais atvejais programos dalyviai gali būti net galima pradėti savo verslo siūlo asmeninius kursus studentams.

Jeigu Jus domina siekti karjeros Mokymo anglų, kaip antrosios kalbos ar nori iš anksto savo dabartinę mokymo padėtį, tada magistro studijų programa moko anglų kalbančių kitomis kalbomis, gali būti puikus pasirinkimas. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • MA
  • Pedagogika
  • Mokymas
  • TESOL
Studijų sritys
  • Pedagogika (5)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas