Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 3 Internetinės Humanitarinių mokslų magistrai  (MA) Programos į Tarptautinių santykių studijos 2024

3 Internetinės MA Programos į Tarptautinių santykių studijos 2024

Apžvalga

Ieškodami žengti kitą akademinę žingsnis po uždirbti bakalauro laipsnį, daugelis žmonių pasirinkti sustiprinti savo profesinį darbuotojų profesionalumas gaunant internetu magistro laipsnį. Šis laipsnis paprastai siūlo išsamią mokymo per interneto kursinių ir ateina su koncentracijų įvairovė.

Kas yra internetinė magistro Tarptautinių reikalų? Ši pažangi programa paprastai naudoja internetinę programą suteikti studentams išsamų supratimą srityse, pavyzdžiui, diplomatijos, tarptautinių santykių ir užsienio politikos. Studentai gali imtis klases, kaip antai ekonomikos ir statistikos, ir dalyviai dažnai įgyja sugebėjimą užsienio kalba. Kai kurie studentai pasirenka turėti regioninius ar funkcinius koncentracijos šioje srityje.

Studentai darbo link internete MA Istorijos dažnai išmokti turi puikias įgūdžius bendravimo ir dėl to, kad internetu pobūdžio studijų, laiko valdymą.Jų supratimas tarptautinių santykių, politikos ir teisės daro juos labai vykdoma profesionalių sektoriuose.

Už uždirbti šį pažangių laipsnio tipą kaina priklausys nuo programos trukmės ir šalyje. Skambinti priėmimo skyrius jokio interesų mokykloje mokytis reikiamus lankomumo mokesčius už norimą programą.

Tie, kurie uždirba internete magistro laipsnį tarptautiniuose reikaluose gali rasti darbą galimybių politikos, ekonomikos ar tarptautiniame versle. Daugelis tarptautinių teisininkai, aktyvistai, diplomatai ir politologai šią laipsnio tipą. Kai kurie studentai eiti tapti žurnalistai ar žvalgybos specialistai. Nes pasauliniai įvykiai įtakos socialinius, ekonominius ir politinius sferų, žmonės baigę šias programas gali atsidurti labai pageidautina kandidatus daugelyje profesinės pozicijas.

Jei jau gavo bakalauro laipsnį ir nori plėsti savo žinias apie pasaulio reikalus, internetinė MA Tarptautinių reikalų gali būti kitas žingsnis jūsų akademinės karjeros. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • MA
  • Socialinių mokslų studijos
  • Tarptautiniai santykiai
  • Tarptautinių santykių studijos
Studijų sritys
  • Socialinių mokslų studijos (3)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas