Keystone logo

Filtrai

 • MA
 • Socialinių mokslų studijos
 • Politikos mokslai
 • Taikos ir konfliktų studijos
Studijų sritys
 • Socialinių mokslų studijos (12)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

12 Internetinės MA Programos į Taikos ir konfliktų studijos 2024

  Internetinės MA Programos į Taikos ir konfliktų studijos

  Internetinė Dailės magistras yra išankstinis akademinis laipsnis, kad dažnai suteikia dalyviams su padidėjusia skaičių darbo galimybes. Ši magistrantūros laipsnį galima gauti per interneto klasių, specializuojasi konkrečioje srityje tyrimą ir paprastai trunka kelerius metus uždirbti.

  Kas yra internetinė magistro taikos ir konfliktų studijų? Ši magistrantūros laipsnis paprastai naudoja internetinę kursinių mokyti studentus, kaip analizuoti konflikto priežastis ir įgyvendinti teigiamus socialinius pokyčius. Daugelis žmonių pasirinkti specializuotis šioje srityje tokiose srityse, kaip žmogaus teisių, politikos, religijos ar tarptautiniuose santykiuose. Klasės sutelkti dėmesį į tokius klausimus, kaip nelygybės, nestabilumo ir smurto, ir dažnai reikalauja studentams studijuoti vietos ir globalines problemas.

  Gali būti daug privalumų uždirbti internete magistro laipsnį taikos ir konfliktų studijų. Studentai dažnai gauti šią laipsnį su daug geriau suprasti pasaulines problemas ir metodus pakeisti pasaulį į gerąją pusę.Daugelis rasti savo žinias dėl konfliktų ir problemų sprendimo strategijas, kad būtų didelė paklausa profesijų įvairovę.

  Gauti šį laipsnį kaina svyruoja nuo mokyklos į mokyklą ir net šalies į šalį. Tai paprastai būtinas suinteresuoti studentai kruopščiai ištirti mokyklą ir kreiptis į savo Priėmimo pareigas realistiškai lūkesčių programos kainas.

  Yra paprastai daugelis potencialių karjeros keliai kažkas su internetu MA istorijoje. Daugelis absolventai atsiduria dirba vyriausybė ar ne pelno organizacijos. Kiti dirba plėtros agentūrų arba tampa žurnalistų. Kai rasite konkretų darbą jų koncentracija, tampa žmogaus teisių pareigūnus, konfliktų vadovams ar psichologai. Galimybės svyruoti nuo vietos iki tarptautinio lygio ir galima rasti tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuje.

  Jeigu Jus domina priimant teigiamus socialinius pokyčius, jūs galbūt norėsite apsvarstyti uždirbti internete magistro laipsnį taikos ir konfliktų studijų.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.