Keystone logo

9 Internetinės MA Programos į Pedagogika Specialiojo ugdymo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • MA
 • Pedagogika
 • Specialiojo ugdymo studijos
Studijų sritys
 • Pedagogika (9)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Internetinės MA Programos į Pedagogika Specialiojo ugdymo studijos

  Magistro studijų programa yra sukurta siekiant padėti studentams tobulinti savo išsilavinimą pasirinkta tema zonoje. Dauguma programos reikalauja studentui turėti bakalauro laipsnį, kaip sąlyga. Dabar programos dažnai plačias galimybes šiuo metu dirba studentai, kuriems reikia lankstumo.

  Kas yra internetinė magistro Specialiojo ugdymo? Specialiojo ugdymo magistrantūros studijų programos yra skirtos padėti mokytojams sutelkti savo mokymo įgūdžių, susijusių su gydymo specialiųjų poreikių turinčius mokinius. Kursai dažnai apima tokias temas, kaip paaiškinti ir išsamiai skirtingas negalias, vaikų ugdymo, mokymo strategijas, švietimo politiką ir mokomąją dizainą. Dauguma programų pasiūlyti specializaciją konkrečioje srityje specialiojo ugdymo, pavyzdžiui, kurčiųjų ir aklai švietimo, ikimokyklinio ugdymo ar sunkia negalia strategijas. Programos taip pat paprastai apima praktinį dalį arba išsamią tyrimų studiją.

  Mokytojai gali pasinaudoti užbaigiant programą specialiojo ugdymo, nes jie turi galimybę suderinti savo įgūdžius dirbant su studentais, kurti edukacines planus ir stengiasi pakeisti politiką. Be to, mokslininkai išmokti patenkinti mokymo poreikius specialiųjų mokyklų studentai.

  Išlaidos programos dažnai skiriasi, tai reiškia, kad dažnai geriausia kreiptis į už labiausiai up-to-data mokslą ir mokesčių informacijos mokyklą. Priėmimo biuro atstovai gali informuoti potencialius studentus, ar jie gauti finansinę pagalbą, pavyzdžiui stipendijų ir dotacijų.

  Absolventai yra specialiojo ugdymo programos MA gali gauti pažangias mokymo ar lyderio pozicijas mokyklos sistema. Jie taip pat gali dirbti tyrėjais ar darbo vietų, kur jie gali daryti įtaką pokyčius politikos, įskaitant specialiuosius išsilavinimą. Asmenys taip pat gali rasti jie gali perkelti į administracines pareigas arba gauti darbą privačiose ar aukštojo mokslo įrenginius.Priklausomai nuo specializacijos, kai kurie mokytojai netgi gali būti perkelti į specializuotas mokyklas studentams, kurie akli ar kurčias.

  Mokytojai, norintys persikelti į specialiojo ugdymo srityje gali turėti naudos iš specialiojo ugdymo MA. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.