Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite daugkartinis Internetinės Programos į Lotynų Amerikos studijos 2023

1 Internetinės Programos į Lotynų Amerikos studijos 2023

Apžvalga

Kas yra Lotynų Amerikos studijos?
Lotynų Amerikos studijos apima Lotynų Amerikos istorijas, visuomenes, kultūras ir politiką.

Ką galiu nuveikti gavęs Lotynų Amerikos studijų laipsnį?
Studentai, turintys Lotynų Amerikos studijų laipsnį, gali dirbti švietimo, vyriausybės, verslo ar mokslinių tyrimų organizacijose, taip pat ne pelno organizacijose ar NVO.
Kodėl studijuoti Lariną amerikonistiką? Lotynų Amerika yra turtingos ir sudėtingos istorijos regionas. Suprasdami skirtingų Lotynų Amerikos šalių istorijas, galime geriau suprasti šiandieną. Be to, Lotynų Amerika yra regionas, kurio svarba auga tiek politiniu, tiek ekonominiu požiūriu, todėl svarbu suprasti vietovės kultūras ir visuomenes, kad būtų galima geriau su jomis bendrauti. Lotynų Amerikos studijų studijos gali padėti mums ugdyti empatiją ir supratimą šiame regione gyvenantiems žmonėms, kurie yra svarbūs asmeniniam augimui ir yra labai svarbūs kuriant konstruktyvius santykius tarp Lotynų Amerikos ir likusio pasaulio.

Lotynų Amerikos studijų laipsniai
Galite studijuoti Lotynų Amerikos studijų bakalauro ir magistro laipsnius bei doktorantūrą. Kai kurios programos yra skirtos konkrečiai šaliai ar regionui, o kitose pateikiama bendresnė Lotynų Amerikos apžvalga. Programos paprastai apima istorijos, politikos, sociologijos, antropologijos ir literatūros kursinius darbus. Daugelis programų taip pat apima kalbų kursus, leidžiančius studentams išmokti ispanų ar portugalų kalbų.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Socialinių mokslų studijos
  • Vietovių studijos
  • Lotynų Amerikos studijos
Studijų sritys
  • Socialinių mokslų studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Susijusios studijų sritys