Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 5 Internetinės Kursai (Kursas) Programos į Viešbučių vadyba 2023

5 Internetinės Kursas Programos į Viešbučių vadyba 2023

Apžvalga

Internetinis kursas padeda studentams įveikti spragą jų akademinio kelio, ir ji taip pat padeda dabartiniai specialistai įgyti papildomų žinių savo karjeros srityje. Nors mokymo programa yra dažnai tas pats kaip ir tradicinėje klasėje, mokiniai gali mokytis savo grafiką.

Kas yra internetinis kursas viešbutyje valdymą? Šioje programoje, studentai įgyja įgūdžių ir žinių, reikalingų valdymo funkcijų svetingumo industrijos. Konkretus ugdymo programos skirsis, tačiau daugelis iš jų bus sujungti valdymo ir vykdomosios lygio įgūdžius su viešbučio operacija žinių. Kai kurie iš pagrindinių temų, kad studentai gali tyrinėti yra ryšių, reklamos, svetingumą grynųjų pinigų valdymo, maisto ir gėrimų, paslaugų pramonė principus ir reguliavimo standartus viešbučių.

Svetingumo industrijos pristato karjeros galimybes, ir studentams baigusiems šį kursą gali rasti, kad jie yra labiau pasirengę aukštesnio lygio pareigas gausybę.Šis kursas taip pat yra naudinga tiems, kurie jau dirba viešbučiuose, bet noriu dirbti savo kelią iki kopėčių.

Iš viso išlaidų privalo baigti viešbučio valdymo kursas gali gerokai skirtis priklausomai nuo konkrečios mokyklos. Programos trukmė yra didelis veiksnys, nes yra mokykloje reputaciją. Studentai yra skatinami kreiptis į atskirų mokyklų paklausti apie mokslą, susijusių mokesčių, ir bet finansinės pagalbos paketų, kurie gali būti prieinami.

Šį kursą gali pradėti darbo galimybių įvairovę visame pasaulyje. Valdymo pozicijos gali būti rasta iš viešbučių srityse, pavyzdžiui, visą parą, ūkininkavimas, svečių santykių, apskaitos, pardavimų ir rinkodaros, ir konferencijų paslaugas. Kitos karjeros srityse gali būti kruizinis laivas valdymo, turizmo vadybos, Forest Lodge valdymas ir oro maitinimo valdymą.

Dabar yra puikus laikas pradėti tyrimus mokyklas patogiau interneto tyrimus.Naudojant internetinę duomenų bazę, ieškoti žemiau savo programą ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

 • Kursas
 • Turizmas ir svetingumas
 • Viešbučių vadyba
Studijų sritys
 • Turizmas ir svetingumas (5)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas