Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 2 Internetinės Nuotolinis mokymasis Kursai (Kursas) Programos į Verslo socialinė atsakomybė 2023/2024

2 Internetinės Nuotolinis mokymasis Kursas Programos į Verslo socialinė atsakomybė 2023/2024

Apžvalga

Unikalus filialas verslo ir viešojo administravimo yra ĮSA, taip pat žinomas kaip "įmonių socialinė atsakomybė." Tai yra skatinti socialines programas ir labdaros darbus ir balansavimo šias pastangas su daugeliu kitų prioritetų korporacijų, vyriausybinių organizacijų ir ne pelno organizacijos tyrimas.

Kursai - tai pavienės akademinės disciplinos, kurias viso pasaulio studentams gali pasiūlyti universitetai, kolegijos, akademijos, verslo mokyklos ir kitų tipų aukštojo mokslo įstaigos. Daugybė jų studentams taip pat gali pasiūlyti ir internetinius kursus, kurie labiausiai tinka toli nuo norimos mokslo įstaigos gyvenantiems ar pilnu etatu jau dirbantiems studentams. Studentai taip pat gali rinktis pavienius kursus, ar jų rinkinius ir taip įgyti visą akademinį laipsnį.

Internetinis arba nuotolinis mokymasis reiškia elektroninės žiniasklaidos ir informacinių bei ryšių technologijų (IRT) naudojimą švietime. Mokydamiesi internetu, galite gauti išsilavinimą bet kuriuo metu ir iš bet kurios vietos, kur yra interneto ryšys.

Skaityti daugiau

Filtrai

 • Kursas
 • Verslas
 • Verslo socialinė atsakomybė
 • Nuotolinis mokymasis
Studijų sritys
 • Verslas (2)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Susijusios studijų sritys