Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 2 Internetinės Kursai (Kursas) Programos į Verslo socialinė atsakomybė 2023/2024

2 Internetinės Kursas Programos į Verslo socialinė atsakomybė 2023/2024

Apžvalga

Kursai yra pagrindinis švietimo sistemos komponentas. Jie gali sutelkti dėmesį į vieną temą tam tikroje srityje arba apklausti visą dalyką. Šios klasės gali trukti bet kur nuo kelių mėnesių iki kelerių metų, priklausomai nuo kursų intensyvumo ir užduočių dažnumo.

Kokie kursai CSR? Įmonių socialinė atsakomybė, taip pat žinoma kaip ĮSA, yra savireguliacijos forma. Priklausomai nuo įmonės ir aplinkinės kultūros, tikslus apibrėžimas gali šiek tiek pasikeisti. Paprastai korporacijos naudoja, kad stebėtų ir neutralizuotų jų poveikį visuomenei ir aplinkai. Šios klasės dažnai apima temas, įskaitant poveikio aplinkai strategijas, kuriant reguliavimo sistemą ir finansinės atskaitomybės planavimą.

Yra didelė asmeninė nauda, ​​kurią galima gauti lankydamasi CSR kursuose. Jie dažnai moko valdymo įgūdžius, nes jie leidžia įmonės darbuotojams reguliuoti organizacijas ir personalą. Daugelis kursų taip pat moko studentus, kaip analizuoti įmonių poveikį ir įgyvendinti planą sumažinti neigiamą poveikį.

Mokiniai gali nenuostabu, kiek kainuoja imtis CSR kursų. Deja, nes šias klases siūlo keli universitetai skirtingose ​​šalyse, neįmanoma pateikti aiškios atsakymo. Būsimi studentai turėtų tiesiogiai susisiekti su institucijos finansų departamentu dėl kainų ir informacijos apie stipendijas ir kitą pagalbą.

Studentai, studijuojantys įmonių socialinę atsakomybę, dažnai domisi įmonių vadovavimo karjera. ĮSA bus naudinga absolventams, dirbantiems finansų valdytojais, padedant jiems stebėti jų įmonės fiskalinį poveikį. Administraciniai vadovai gali padėti organizuoti socialinės atsakomybės planus. Nepriklausomi CSR konsultantai gali pasiūlyti savo paslaugas organizacijoms, kurios nori įgyvendinti atskaitomybę.

Priklausomai nuo nagrinėjamų kursų, studentai gali dalyvauti klasėse visame pasaulyje. Dažnai yra galimybė naudotis internetu, visą darbo dieną ir ne visą darbo dieną. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau

Filtrai

 • Kursas
 • Verslas
 • Verslo socialinė atsakomybė
Studijų sritys
 • Verslas (2)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Susijusios studijų sritys