Keystone logo

8 Internetinės Kursas Programos į Pedagogika Mokymas TESOL 2024

Filtrai

Filtrai

  • Kursas
  • Pedagogika
  • Mokymas
  • TESOL
Studijų sritys
  • Pedagogika (8)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Internetinės Kursas Programos į Pedagogika Mokymas TESOL

Dabar naršo kursai siūlome patogumą, kolegijoje kreditus ir lanksčią klasėje patirtį. Tai nenuostabu, jie sparčiai augančios būdas studentams baigti savo laipsnį. Jei domina tik atsižvelgiant vieną kursą, jūs galite padaryti, kad interneto, taip pat. Interneto klasėje yra sukurti, siekiant patenkinti ir tinkami mokinių poreikius.

Kas yra internetinis kursas TESOL? Mokymo anglų į Pranešėjai Kitos kalbos, ar TESOL, yra disciplina, kuri suteikia anglų kalbos mokinius (ELL) galimybę tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius per mokymo programas skirtas kalbančių kitomis kalbomis. Kursas TESOL suteikia studentams teorinių pagrindų, gerąją patirtį ir bendrųjų sąvokų integruotais mokyti ELL studentams. Ji taip pat gali apimti pamokos planavimą ir veiklą, kuri gali būti naudojama klasėje.

Šie įgūdžiai gali būti tiesiogiai taikomas studentams, kurie siekia dirbti kaip TESOL mokytojas.Mokymasis, kaip bendrauti skirtingomis kalbomis yra dar vertingesnis, ir ji gali būti svarbi darbo vietų jums susidurti diapazone.

Išlaidos internete žinoma TESOL skirsis, bet jums gali būti skiriama pagalba visoje finansinės paramos ar stipendijų lėšų. Prie mokyklos Priėmimo biuro greičiausiai bus geriausias šaltinis informacijos apie šiuos dalykus.

Atsižvelgiant internetu kursą TESOL yra pirmas žingsnis link ruošiasi iš tikrųjų moko Ell. Su žiniomis jūs laimėjote, galite tęsti darbą, kaip privatus mokytojas mokiniams, kurie dirba jų anglų kalba. Vienas iš geriausių dalykų apie TESOL įsidarbinimo galimybes yra jie egzistuoja kiekviename lygmenyje. Jei norite išmokyti ELEMENTARY SCHOOL, vidurinę mokyklą ar koledžą, galite gali rasti pozicijas, kurie naudoja savo įgūdžių rinkinį ir ką sužinojau klasėje.

Norėdami pradėti vykdyti savo TESOL svajones, rasti mokyklą, kuri siūlo tinkamą kursą.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.