Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 3 Internetinės Kursai  (Kursas) Programos į Pasirengimas GRE testui 2024

3 Internetinės Kursas Programos į Pasirengimas GRE testui 2024

Apžvalga

Kursai yra perspektyvi alternatyva tęstiniam mokymui užsiėmę asmenys, ieškantys konkrečių žinių ar įgūdžių. Užsiėmę žmonės gali pasinaudoti lankstumu, kai nedelsdami pasirenkate laipsnių kelius ir kursus siūlantį grafiką.
Kas yra GRE bandymo rengimo kursas? Kursai apima GRE (Magistrantūros egzamino) medžiagą ir padeda studentams pasirengti kursui. Kai kurie siūlo vaizdo įrašus, darbaknygius, kišenines nuorodas ar spausdintą medžiagą. Instruktoriai moko patikrintas strategijas, naudodamiesi ankstesnių egzaminų medžiagomis. Interneto pokalbių ir elektroninio pašto palaikymas paprastai yra įtrauktas į internetinius kursus. Kursai yra savarankiški arba gyvena keturis mėnesius arba ilgiau nei metus.
Kursas dėsto studentams kiekybinį mąstymą, kritinį mąstymą ir žodinio mąstymo įgūdžius, kad jie pasirengtų išlaikyti egzaminą. Nors šiuose kursuose neužtikrinamas egzaminas, įgūdžiai, kuriuos mokoma ir išmoko, padidina studentų galimybes tobulėti ir tada gali būti sėkmingai perkeliamos į pasirinktą absolventų programą.
Priklausomai nuo medžiagos, įtrauktos į kursą, išlaidos skiriasi. Asmenys turėtų ištirti turimas kursų galimybes, medžiagas ir būdus, kuriais jie norėtų eiti.
GRE bandymų rengimo kursas padeda mokiniams įgyti žinių ir pasitikėjimo, reikalingų perduoti GRE. Egzaminas yra skirtas asmenims, kurie kreipiasi į aukštojoje mokykloje, norėdami įgyti magistro laipsnį ar daktaro laipsnį įvairiomis temomis. Magistro ar daktaro laipsnis padeda tobulinti karjeros galimybes, tarp jų ir profesorių, mokytojų, patarėjų, terapeutų, bibliotekininkų, gydytojų padėjėjų, socialinių darbuotojų, dietologų, viešosios politikos analitikų ir nelaimių bei skubių specialistų.
Visą ir neakivaizdinių studijų kursus tiek internetiniai, tiek ir universitetų mokymai siūlomi dirbant pagal jų užimtus tvarkaraščius. Norėdami pradėti, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Kursas
  • Bendrosios studijos
  • Pasirengimas testui
  • Pasirengimas GRE testui
Studijų sritys
  • Bendrosios studijos (3)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas