Keystone logo

16 Internetinės Kursas Programos į Administravimo studijos Žmogiškieji Ištekliai 2024

Filtrai

Filtrai

  • Kursas
  • Administravimo studijos
  • Žmogiškieji Ištekliai
Studijų sritys
  • Administravimo studijos (16)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Internetinės Kursas Programos į Administravimo studijos Žmogiškieji Ištekliai

Dabar naršo kursai suteikti studentams galimybę užsidirbti diplomą, diplomą ar sertifikatą per nuotolinio mokymosi. Studentai, kurie neturi leidimų išdavimo tvarkaraščius lankyti užsiėmimus miesteliu gali pasinaudoti vartojate internetinį kursą iš įvairių kolegijų ir universitetų visame pasaulyje.

Kas yra internete žinoma žmogiškųjų išteklių? Šis kursas suteikiančias studentus su svarbių žmogiškųjų išteklių sampratų, pavyzdžiui, įdarbinimo strategijas, valdymo atsakomybės, kompensavimo ir išmokų, darbuotojo mokymo koncepcijų, veiklos valdymo ir puoselėti darbdavių standartus sveikatos ir saugos apžvalga. Kai kursų programos sutelkti dėmesį į specializuotą plotą žmogiškųjų išteklių, pavyzdžiui, projektų valdymo, komandos formavimo, ir priežiūrą.

Žmogiškųjų išteklių studentai pasiekti vertingų įgūdžių, susijusių su darbuotojų samdymu, nuoma, ir sėkmingai darbuotojus valdyti. Mokslininkai išmokti naršyti darbo aplinką ir valdyti sudėtingas situacijas.

Kursai žmogiškųjų išteklių kreiptis į studentų visame pasaulyje ir yra prieinama nuotoliniu būdu. Nėra dviejų institucijų yra panašūs; Todėl registravimo ir įtraukimo sąnaudos skiriasi. Kreipkitės į savo įstaigą interesų nustatyti įvairias išlaidas ir mokesčius.

Kursas į žmogiškuosius išteklius gali sukelti karjeros, kurie apima darbo vietų, sutelkiant dėmesį į įdarbinimo, atlyginimo, rizikos valdymo, ir mokymą. Įdarbinimas vadovai yra atsakingi už pildymo atvirų pozicijų. Darbo pareigos apima raštu skelbimus, peržiūrint gyvenimo aprašymus, interviu su kandidatais, ir padaryti pagyrimų vadovams. Privalumai specialistai užtikrina darbuotojams atlyginama tinkamai už savo darbą ir teikti reikalingą draudimą. Pareigos apima analizuoti darbo užmokesčio duomenis, atlikti darbo užmokesčio tyrimus, rengia kompensacijų ataskaitas ir derasi atlygiai paketus su trečiųjų šalių tiekėjais.Mokymo ir plėtros vadovai nustatyti mokymo poreikius, teikti mokymo ir įvertinti užbaigtų programų rezultatus.

Koledžai ir universitetai visame pasaulyje pasiūlyti lankstų ir patogų pasirinkimų studentams, kurie yra užsiėmę, dirbantys specialistai. Mokosi ir baigia kursus iš bet kur pasaulyje yra įmanoma per nuotolinio mokymosi kursus. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.