Keystone logo
your Digital Marketing Academy

your Digital Marketing Academy

your Digital Marketing Academy

Įvadas

Nuo 2013 m. Jūsų DMAC (skaitmeninės rinkodaros akademija) buvo geriausia internetinė mokymosi įstaiga, besispecializuojanti padėti JAV, Kanadoje ir visame pasaulyje, pasiruošti karjerai skaitmeninės ir socialinės žiniasklaidos rinkodaros srityje.

Mūsų internetinį kursą sukūrė „Digital and Social Media Marketing“ ekspertai, kurie kasdien dirba skaitmeninės rinkodaros agentūrose, kurios yra įgaliotos neatsilikti nuo naujausios „Digital Marketing“ geriausios praktikos ir pramonės atnaujinimų. Kursas buvo sukurtas siekiant pateikti praktinę apžvalgą kartu su išsamia strategija ir įgyvendinimo įžvalga. Šis kursas yra ne apie teoriją, o apie realaus pasaulio taikymą.

Jūsų DMAC sukūrėme išsamią mokymosi internetu patirtį, kuri leis visiems, kurie baigs mūsų kursą, dirbti „Digital“

Tačiau mes taip pat suprantame, kad reikalaujant išsamaus internetinio kurso savo tempu, gali prireikti daug disciplinos ir dėmesio. Atitinkamai kiekvienam studentui suteikiame savo asmeninį sėkmės trenerį. Mūsų sėkmės treneriai studentams yra prieinami kiekvieną darbo dieną ir bendrauja su studentu, kai studentas to reikalauja, arba kai treneris mano, kad reikia vadovautis atsižvelgiant į studento pažangą ir viktorinos rezultatus.

Vietos

 • Toronto

  Toronto, Kanada

  • New York

   New York, Jungtinės Amerikos Valstijos

   • San Francisco

    San Francisco, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai