Keystone logo
World Executive Education Institute

World Executive Education Institute

World Executive Education Institute

Įvadas

World Executive Education Institute

Geriausios pasiekiamos internetinės kvalifikacijos

WEEI buvo įsteigta siekiant suteikti profesionalams retas galimybes įgyti prestižinių tarptautinių universitetų magistrantūros kvalifikaciją. Mes palaikome partnerystę su įvairiomis aukštojo mokslo įstaigomis, kad visos mokslo programos būtų vykdomos internetu per pažangiausias pedagogines ir modernias technologines sistemas.

Naudodamiesi WEEI, studentai gali prisijungti ir dirbti bet kuriuo metu, kai akademinę pažangą nustato jų tvarkaraštis ir mokymosi stilius. Visos mūsų programos yra skirtos pramonei ir profesionaliai susijusios su visuomenės tobulinimu.

Mūsų misija:

Mes siekiame įkvėpti viso pasaulio profesionalus siekti aukštojo mokslo. Kultūrinis sąmoningumas, bendravimas ir lyderystė pasaulyje yra mūsų stipriosios pusės šiame siekyje. Globalizuota mąstysena yra būtina tiek profesiniam, tiek asmeniniam augimui. Mūsų europietiškas išsilavinimas paruošia studentus globalios sąmonės pagrindu, paremtu kosmopolitizmu.

126762_0206_BUS_PAS-L-SPACES-1.jpg

Mūsų programos:

Mes suprantame, kad mokome tuos, kurie aktyviai dirba savo karjerą ir profesinį gyvenimą. Todėl akademinis procesas sutrauktas į esminius dalykus, kuriuos galima pritaikyti ir praktiškai, ir profesionaliai. Mūsų akademinė komanda kuria ir diegia tinkamiausią medžiagą kiekviename kurse, kad būtų galima efektyviai progresuoti.

Akredituota kokybė:

„WEEI“ siekia sukurti pramonei svarbiausius kursus, kurie atitiktų tarptautinės karjeros reikalavimus. Mūsų pristatymo kokybę patvirtina keli tarptautiniai etalonai. Tai atspindi mūsų atsidavimą savo studentams ir dėstytojams.

Padėkime jums įgyvendinti savo akademinius tikslus.

Akreditacija

Kokybiškas švietimas turėtų būti skaidrus ir akademiškai patvirtintas įvairių tarptautinių organizacijų. Nepaisant to, kad nesame akredituoti JAV CHEA, mūsų partnerių institucijas pripažįsta visos jų vyriausybės ir licencijas teikia jų švietimo ministerijos. Be to, WEEI palaiko šiuos kokybės etalonus. Taigi kvalifikacijos yra gerai gerbiamos visame pasaulyje.

123503_Accredited-Member-Logo-310x119.png

Europos nepriklausomo el. Mokymosi sertifikavimo centras (ECICEL) yra tarptautinė profesinė organizacija, kuriai vadovauja Taryba ir pareigūnai; ji buvo įsteigta siekiant padidinti profesionalumą išlaikant nuotolinių programų standartus ir juos tobulinant. 2013 m. Gavus Tarybos susitarimą, ECICEL akreditavimo procedūros buvo peržiūrėtos, kad būtų standartizuoti jos kriterijai, atsižvelgiant į nacionaliniu lygiu suprantamus etalonus. ECICEL pirmininkas, iždininkas ir sekretorius renkami kiekvienais metais iš akredituotų narių. Susirinkę nariai, gerai pripažinti profesijoje, ir nariai, kuriuos išrinko akredituoti paslaugų teikėjai, sudaro tarybą. Taryba skiria akredituotą komisiją. Grupės nariai yra tinkamai kvalifikuoti, turi patirties, nepriklausomų ir turi patirties nuotolinio mokymosi ir mokymo srityje.

123504_eeua-logo-with-name.jpg

Mus patvirtina Rytų Europos universitetų asociacija. EEUA 2010 m. Įkūrė Rytų Europos universitetai, siekdami išplėsti aukštojo mokslo, kaip pasaulinių namų, skirtų tarptautiniams studentams, sistemą. Šiandien EEUA vienija tarptautinius „HigherEd“ profesionalus iš viso pasaulio ir yra „HigherEd“ internacionalizacijos iniciatorius, tarpininkas ir rėmėjas, kalbant apie universitetų bendradarbiavimą ir ilgalaikę partnerystę. IUNC prasidėjo nuo Eurazijos ir vėliau buvo paplitęs visame pasaulyje. Žinomi nariai yra Maskvos valstybinis universitetas, Gomelio valstybinis universitetas, Kazanės federalinis universitetas ir Kursko pietvakarių valstybinis universitetas.

123505_ISO-9001-310x117.jpg

WEEI yra sertifikuotas ISO 9001, kuris yra apibrėžtas kaip tarptautinis standartas, nurodantis kokybės valdymo sistemos (KVS) reikalavimus. Organizacijos naudoja standartą norėdamos parodyti galimybę nuosekliai tiekti produktus ir paslaugas, atitinkančius klientų ir norminių aktų reikalavimus. Tai yra pats populiariausias ISO schemos standartas ir vienintelis serijos standartas, kurį organizacijos gali sertifikuoti.

Vietos

  • Pasadena

    680 E. Colorado Blvd, Suite 180, 91101, Pasadena

    Klausimai