Keystone logo
Western Michigan University, Cooley Law School

Western Michigan University, Cooley Law School

Western Michigan University, Cooley Law School

Įvadas

Apie

Vakarų Mičigano universiteto Tomas M. Cooley teisės mokykla yra privati, pelno nesiekianti, nepriklausomas teisės mokykla akredituota Amerikos advokatų asociacijos ir aukštojo mokslo Komisija.

Mūsų misija

Vakarų Mičigano universiteto Thomas M. Cooley Law School misija yra parengti savo absolventus atvykti į teisininko profesija taikant integruotą programą su praktinio teisinės stipendijos, kaip jos principu ir dėmesio. Ši misija yra teikti plačią prieigą prie tų, kurie siekia galimybę studijuoti teisę, o reikalauti, kad tie, kuriems ta galimybė yra siūlomi atitinkančias WMU-Cooley anketa griežtus akademinius standartus.

Mūsų istorija

WMU-Cooley yra nepriklausoma, absolventas kolegijos teisės akredituota Amerikos advokatų asociacijos (321 North Clark Street, Chicago, IL 60610, Tel: 312-988-5000) nuo 1975 m aukštojo mokslo Komisija (30 Šiaurės LaSalle Street, Suite 2400, Chicago, Illinois 60.602-2.504 Telefonas: 800-621-7440 / Faksas: 312-263-0456) nuo 2001 metų ir iš Šiaurės Vidurio asociacija narys. WMU-Cooley išaugo nuo regioninio įstatymo mokykloje Lansingas, Mičiganas, į vieną iš nacionalinės ūgio. Esame tautos didžiausių Juris Doctor programa ir labiausiai visapusiškas akredituotas visą darbo dieną juridinis ugdymo programa. Teisinga ir tikslas priėmimas politika ir tvirta, praktiška, profesionali teisinė švietimo sukūrė svarbų vietą WMU-Cooley tarp amerikiečių įstatymų mokyklose.

Vakarų Mičigano universiteto Tomas M. Cooley teisės mokykla buvo įkurta 1972 m teisininkų ir teisėjų, vadovaujama tuometinio vyriausiojo Teisingumo Mičigano Aukščiausiojo Teismo, Thomas E. Brennan grupei. Mokykla buvo pavadinta Thomas McIntyre Cooley, juridinio mokslininkas ir praktikuojantis advokatas nuo 19 amžiaus.

WMU-Cooley teisės mokykla moko studentus žinias, įgūdžius ir etiką, reikalingų būti įstatyme sėkmė ir vertingas visuomenės nariu. WMU-Cooley sukūrė teisinį išsilavinimą mokymo programą ir programos, skirtos parengti savo studentus teisinės praktikos per patyrė pagrįstas mokymas advokato įgūdžius. Studentai mokosi taikyti teisinę teoriją situacijose jie gali susidurti kaip praktikuojančių advokatų. Kaip dalis WMU-Cooley profesionalumo plano, Cooley studentai taip pat mokė Vakarų Mičigano universiteto Tomas M. Cooley teisės mokyklos bendruomenės priimtas profesionalumo principais.

WMU-Cooley taip pat yra įsipareigojusi teikti teisinį švietimą, kad žmonės iš visų visuomenės sluoksnių. WMU-Cooley didžiuojasi savo įvairių nacionalinių ir tarptautinių studentų organizacijos, kurioje studentai per sąžiningais ir objektyviais priėmimo politiką, turi galimybę mokytis įstatymą.

Vietos

  • Lansing Campus 300 S. Capitol Avenue Lansing, MI 48933, , Lansing

Klausimai