Keystone logo
WINGS - Wismar University

WINGS - Wismar University

WINGS - Wismar University

Įvadas

WINGS - „Wismar International Graduation Services“ - dukterinė įmonė „Wismar University“ (Vokietija) - siūlo neakivaizdines programas ir sertifikuotą kvalifikacijos kėlimą specialistams. Studijų programos siūlomos ekonomikos, technologijų ir dizaino srityse, per kurias galite įgyti aukštąjį valstybinį išsilavinimą, pavyzdžiui, bakalauro, diplomo ar magistro laipsnį. Tuo remdamiesi WINGS buvo įsteigta 2004 m. Pagrindiniai uždaviniai yra tobulinti, organizuoti ir platinti neakivaizdinio ir tęstinio mokymo programas, remiantis Wismaro universiteto akademine kompetencija.

Wismaro taikomųjų mokslų universitetas: technologijos, verslas ir dizainas yra pažangi ir novatoriška švietimo ir mokslinių tyrimų įstaiga, turinti mintyje daugiau kaip 100 metų akademinę kompetenciją. Tai yra į praktiką ir verslą orientuotas tarptautinis universitetas, kuriame studijuoja daugiau nei 8 100 studentų tiek miesteliu, tiek neakivaizdiniu būdu. Kiekvienas neakivaizdinių studijų studentas yra oficialiai priimtas į Wismaro universitetą ir yra plačiai ir individualiai remiamas WINGS.

Dėl keleto kontaktų Europoje, Baltijos regione, Amerikoje, Lotynų Amerikoje, Azijoje, ypač Pietryčių-Azijoje, mūsų tyrimuose ir internetiniuose mokymo metoduose galima išskirti įvairių kultūrų ypatybių. Šiuo metu yra studentų iš viso pasaulio, kurie dalyvauja mūsų neakivaizdinėse programose. WINGS, turinti daugiau nei 5200 neakivaizdinių studijų studentų, tapo viena iš pirmaujančių neakivaizdinių programų specialistams Vokietijoje.

Stipendijos ir finansavimas

Privatus finansavimas

Mūsų nuotolinio mokymosi kursai yra sukurti taip, kad atitiktų profesionalų poreikius. Taigi galite baigti nuotolinio mokymosi kursą kartu su savo darbu ir išlaikyti savo finansinę laisvę. Valstybė remia jūsų tolesnį mokymąsi taikydama individualias mokesčių lengvatas. Priklausomai nuo jūsų asmeninių pajamų ir profesinės padėties, nuotolinio mokymosi išlaidas galite išskaityti kaip su pajamomis susijusias arba specialiąsias išlaidas, kurias galima išskaičiuoti iš mokesčių ir tokiu būdu jums jas iš dalies kompensuoti. Kreipkitės į savo mokesčių konsultantą arba atsakingą mokesčių tarnybą, kad gautumėte tinkamo patarimo.

Nuolaida absolventams

WINGS absolventams mokama 10% nuolaidos semestrui arba kursų mokesčiams už visus internetinius ir nuotolinio mokymo kursus bei tęstinį mokymąsi.

Finansavimas darbdavio lėšomis

Daugelis kompanijų remia tolesnį savo darbuotojų mokymą suteikdamos atostogas arba suteikdamos finansinę paramą. Pagal individualius susitarimus yra galimybė integruoti savo kvalifikacijos tikslą į personalo tobulinimo koncepciją. Be to, Bundesvero nariams yra įmanoma finansuoti iš BFD.

Tolesnis finansavimas ir finansavimo galimybės

Sužinokite daugiau apie tai nuotolinių studijų finansavimo vadove, kuriame yra šis turinys:

  • Sutaupykite mokesčių mokantis nuotoliniu būdu (specialios išlaidos, reklamos išlaidos)
  • Tarpvalstybinės dotacijos (BAföG, švietimo priemoka, paskola mokslui, stipendijos)
  • Šaliai būdingos subsidijos (švietimo patikrinimas, kvalifikacijos patikrinimas, tolesnio mokymo patikrinimas)
  • Parama laikiniesiems kariams
  • Asmeninės studijų konsultacijos

Vietos

  • Wismar, Vokietija

  • Bangkok, Tailandas

  • Berlin, Vokietija

  • Copenhagen, Danija

  • Barcelona, Ispanija

Klausimai