Keystone logo
Widener University Online

Widener University Online

Widener University Online

Įvadas

Kodėl verta rinktis Widener universitetą?

Widenerio universitete mes išdidžiai puoselėjame sudėtingą ir kultūriškai įvairią mokymosi aplinką, kurioje pirmiausia yra akademikai, lyderystė ir paslaugos. Mūsų mokymo programos yra susijusios su visuomenės problemomis ir skatina studentus prisiimti socialinę atsakomybę už savo vaidmenį šiandieninėje pasaulinėje visuomenėje.

„Widener“, įkurtas 1821 m. Česteryje, Pensilvanijoje, yra nacionaliniu mastu pripažintas už mūsų įsipareigojimą pilietiniam įsitraukimui, tarnystei ir socialinei atsakomybei. Universitetas buvo įtrauktas į JAV prezidento aukštojo mokslo bendruomenės garbės sąrašą kasmet nuo pat jo įkūrimo 2006 m.

Mūsų tikslas yra išugdyti tikrus lyderius, kurie įkvepia teigiamiems pokyčiams visoje mūsų bendruomenėje.

Baigę „Widener“ internetinį laipsnį, esate visiškai pasirengę, turėdami profesinės patirties, žinių ir siekio siekti karjeros ir vadovauti savo sričiai.

Mūsų lanksčiu, novatorišku formatu siūlome šiuos internetinius laipsnius:

  • Verslo administravimo magistras (MBA)
  • Socialinio darbo magistras (MSW)
  • Registruota slaugos mokslų bakalauras (RN-BSN)

Nesvarbu, kokia programa ar profesija, platesnis ugdymas pabrėžia praktinį mokymąsi mažose klasėse, prasmingus paslaugų mokymosi projektus ir atitinkamą patirtį darbo vietoje.

Finansinė pagalba Widenerio universitete

Finansinė pagalba, įskaitant federalines paskolas ir stipendijas, skirta Widener University Online studentams, kad padėtų apmokėti švietimo išlaidas. Kvalifikuotiems studentams, turintiems darbdavio dokumentus, taip pat gali būti sudarytos darbdavio studijų kompensacijos.

Galite kreiptis dėl finansinės pagalbos naudodami nemokamą federalinės pagalbos studentams paraišką (FAFSA). Widenerio universiteto kodas yra 003313.

Vietos

  • Chester

    University Place,One, 19013, Chester

    Klausimai