Keystone logo
Westford University College MBA žmogiškųjų išteklių ir organizacinės psichologijos srityse
Westford University College

MBA žmogiškųjų išteklių ir organizacinės psichologijos srityse

12 Months

Anglų kalba

Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Nuotolinis mokymasis, Stovykloje

Įvadas

MBA žmogiškųjų išteklių ir organizacinės psichologijos srityje
Apdovanojo UCAM, Ispanija

Studijuokite internetu, ištęstinio ar nuotolinio mokymo režimą iš JAE (Dubajus, Šardža, Abu Dabis), Saudo Arabijos (Rijadas, Džida), Nigerijos (Lagosas, Abudža), Pietų Afrikos (Keiptaunas, Johanesburgas, Durbanas), Ruandos, Ganos , Indija ir kt.

Bet kurioje verslo verslo srityje, valstybinėje ar valstybinėje įmonėje vienas bendras ir svarbiausias šaltinis, su kuriuo susiduria profesionalas, yra žmogiškieji ištekliai. Pelnas skatina organizacijas, o žmonės yra organizacijos veiklos ir plėtros varikliai, o tai lemia didesnę grąžą bet kuriai organizacijai. Norint efektyviai paskatinti žmones siekti savo tikslų ir uždavinių, būtina žmogaus psichologijos supratimas; iš tikrųjų žmogiškieji ištekliai ir psichologija yra neatskiriami dvyniai, padedantys įdėmiau įvertinti kompleksinį žmogaus elgesį, lemiantį organizacijos veiklą.

Westford University College , bendradarbiaudamas su UCAM, Ispanija siūlo šį unikalų „magistro ir organizacinės psichologijos magistro programos“ derinį visiems dirbantiems specialistams ir kitiems, norintiems suprasti ir dirbti įvairiose daugialypėse pramonės organizacijose. Tai padės jums atpažinti ir suvokti, kad žmogiškieji ištekliai yra didysis turtas, skatinantis organizacinį elgesį ir veiklą. Mokymasis yra visą gyvenimą trunkantis procesas. Prisijunkite prie mūsų siekdami žinių, kurios atvers jūsų akiratį ir supratimą apie žmogiškųjų išteklių smegenų psichologiją.

UCAM - CIQ dvigubo sertifikavimo programa

Dvigubo sertifikavimo MBA programą Vestforde palengvins garsus fakultetas, turintis dešimtmečių patirtį šioje srityje. Programos metu studentai bus tiriami su konkrečia sritimi susijusių atvejų tyrimais, verslo modeliavimais ir ekstrempore. Visi studentai, įstoję į žmogiškųjų išteklių ir organizacinės psichologijos MBA programą, turės prieigą prie Westfordo elektroninės bibliotekos, kurioje yra 1000 žurnalų ir knygų. Baigęs programą, studentas turi galimybę dalyvauti universiteto sušaukime UCAM miestelyje, Mursijoje, Ispanijoje.

Apie UCAM - Mursijos katalikų universitetą

UCAM yra kompetencijos universitetas, įsikūręs Mursijoje, Ispanijoje. Pradėta 1995 m., UCAM turi aktyvią studentų bazę, kurioje yra 21 000 besimokančiųjų, ir akademinį personalą, kuriame yra daugiau nei 1000. Tarptautinio verslo magistro programą UCAM, Mursijoje, Ispanijoje, akreditavo ANECA, o universitetas yra ENQA narys, Universia ir EUA. UCAM turi daugiau nei 300 universitetų, įskaitant Stanfordą, Singapūro nacionalinį universitetą ir Nacionalinį technologijos universitetą, strateginės partnerystės tinklą. UCAM palaiko verslo strateginę partnerystę su pramonės lyderiais, įskaitant „Coca Cola“, „Microsoft“, „Soft“ ir SAP. Laikant sporto universitetu, UCAM yra daugiau nei 20 olimpiadų, kurios yra absolventai.

Apie CIQ

„Cambridge International Qualifications“ yra tarptautinė apdovanojimų įstaiga, įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje. CIQ apdovanoja profesionalus visame pasaulyje vadybos ir technologijų srityje ir palaiko partnerystę su žymiais pasaulio universitetais. CIQ yra Europos aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo asociacijos narė, o CIQ programas tvirtina TQUK ir NCFE. CIQ taip pat yra daugiau nei 100 organizacijų visame pasaulyje verslo mokymosi partneris.

Programos metmenys - A dalis

01 dalį sudaro šeši moduliai, iš kurių keturi moduliai yra pagrindiniai, o du yra specializuoti moduliai. Šeši moduliai bus pristatyti per šešis mėnesius. Visi besimokantieji, baigę 01 dalį, gaus 40 ECTS, o tai atitinka 120 JK kreditų.

  • Tarptautinis žmogiškųjų išteklių valdymas
  • Strateginis pokyčių valdymas
  • Strateginis valdymas ir lyderystė
  • Operacijų valdymas
  • Strateginis žmogiškųjų išteklių vystymas
  • Darbo ir organizacinė psichologija

Programos metmenys - B dalis

B dalį sudaro privalomas modulis ir baigiamasis darbas. Jo trukmė yra 6 mėnesiai, o visiems besimokantiems, baigusiems A ir B dalis, bus suteiktas UCAM Ispanijos žmogiškųjų išteklių valdymo ir organizacinės psichologijos magistro laipsnis ir jie įgis 60 ECTS (Europos kreditų perkėlimo sistema), kuris atitinka 180 JK kreditai.

  • Socialinė ir ekonominė - teisinė aplinka
  • Darbo apimtis

152979_pexels-photo-1181605.jpeg

Pristatymas

Prisijungęs

Žmogiškųjų išteklių ir organizacinės psichologijos magistro laipsnis bus teikiamas per pažangiausią internetinę mokymosi sistemą, o visi besimokantieji turės prieigą prie tarptautinių žurnalų ir knygų. Visas programas surengs tarptautiniai dėstytojai, o studentai gali dalyvauti tiesioginėse paskaitose iš vyresniųjų tarptautinių fakultetų prisijungę prie sistemos. Visi užsiėmimai bus įrašyti, o studentai galės laisvai klausytis paskaitų. LMS gali pasirinkti abejonių išaiškinimo sesiją ir užsiėmimą internete. Užsiėmimai vyks du kartus per savaitę (sekmadienį ir antradienį) po tris valandas.

Klasė

Besimokantiesiems, norintiems lankyti užsiėmimus, „Westford“ kiekvieną penktadienį palengvins užsiėmimus klasėje Šardžoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Visus užsiėmimus ves vyresnieji dėstytojai. Visi besimokantieji taip pat gaus prieigą prie pažangiausios mokymosi sistemos, kuri gali įkelti užduotis ir informacinę medžiagą bei žurnalus.

Kodėl WUC

Įkurta 2009 m., Westford University College yra patikimiausia vykdomoji švietimo įstaiga JAE, teikianti lankstiausias mokymosi ir įperkamas programas nuolatiniams studentams ir dirbantiems specialistams („Perfect Work-Life-Study Balance“). Mes teikiame aukščiausio lygio MBA programas, bakalauro kursus, profesines programas ir įmonių mokymus. 5000+ studentų, 3000+ pasaulinių studentų, 34+ kursų, 113+ tautybių, 16+ akademinių partnerių, 10 ir daugiau metų rinkoje.

Mūsų studentų bazė

Dubajus, Šardža, Abu Dabis, Rijadas, Džida, Damamas, Omanas, Bahreinas, Kuveitas, Kataras, JAV, Didžioji Britanija, Kanada, Pietų Afrika, Libanas, Namibija, Nigerija, Indija, Malaizija, Singapūras ir kt.

Studijų programa

Apie Mokyklą

Klausimai