Keystone logo
Westfield Business School

Westfield Business School

Westfield Business School

Įvadas

Kas mes esame

Europos šaknys

Westfield Business School grįžta į 2000 metus, kai Javieras Rivera, Ph.D. Stanfordo ir IE profesorius del IE, ir Viktoras Rosas, laivybos inžinierius ir MBA iš IESE, kurie tada buvo mokytojai Madride Instituto de Empresa. Jie sutapo su būtinybe suteikti galimybę bet kuriam asmeniui naudotis nauju integruotu vadybos mokymu, suteikiant galimybę naudotis naujomis technologijomis ir trikdyti virtualumą dirbant. Štai kaip Madrido mieste, Ispanijoje, gimsta mišri metodika, kurios tikslas - tapti vadybos švietimo orientacine mokykla internete, mokykloje su aukščiausios kokybės meistrais ir MBA, pakeičiančia tradicines akis į akis programas.

Tokiu būdu įsitvirtinome kaip verslo lyderio mokykla, teikianti internetines programas.

Trajektorija, pažymėta mūsų studentų įsipareigojimu

Institucija, sąmoninga kaip atviresnė ir tarptautinė aplinka pasaulyje mokymo ir valdymo srityje, sukūrė naujus modelius, prisitaikydama prie šio naujo verslumo realybės būdo, išlaikydama aiškias humanistines vertybes ir supratimą, kad tai yra žmonės kad didžiausia vertė gyvena, skatina juos su savo pastangomis ir sunkiu darbu, ir padedant būtiniems pokyčiams, siekiant sukurti teisingesnę visuomenę ir verslumo aplinką, kuriančią pridėtinę vertę.

Istorija

2009 m. Nuspręsta įsteigti verslo mokyklą Jungtinėse Valstijose, kuri yra pasaulinė aukšto lygio universitetinio švietimo ir mokymo įstaiga; konkurencingos reguliavimo, skaidrios ir reiklios sistemos. Tai reiškia, kad Jungtinių Valstijų universitetinį išsilavinimą reguliuojančios vertės ir paklausos kanonas priimamas.

2012 m. Ši nauja verslo mokykla siūlo mokymosi programas pagal sudėtingą metodiką, kaip tai yra Harvardo universiteto atveju pagal Floridos švietimo departamento nepriklausomos švietimo komisijos (CIE) licenciją. Šis subjektas reguliuoja ir prižiūri jų kokybės standartų, turinio, fakulteto ir įsipareigojimo laipsnį su studentais.

2014 m. Dėl programų kokybės CIE ratifikuoja licenciją Nr. 4569, leidžiančią ISEAD verslo mokyklai suteikti magistro ir MBA programas su laipsniu ir Amerikos akademiniu pripažinimu.

Misija ir vizija

Žmonės, planeta, pelnas

Westfield Business School “ tikslas - šviesti žmones, sutelktas į trigubą apatinę liniją, gebėjimą daryti įtaką verslo rezultatams ir tuo pat metu daryti teigiamą poveikį žmonėms, visuomenei ir planetai.

Vietos

  • 4005 NW 114th Ave #11 Doral, FL 33178, , Doral

Klausimai