Keystone logo
Western Iowa Tech Community College Distance Education

Western Iowa Tech Community College Distance Education

Western Iowa Tech Community College Distance Education

Įvadas

157781_116567_CathedraleHante_LADJ.jpeg

Vakarų Ajovos technikos bendruomenės koledžas yra viešai remiamas visapusiškas bendruomenės koledžas, aptarnaujantis Ajovos apskritis Cherokee, Crawford, Ida, Monona, Plymouth ir Woodbury, kuriose gyvena apie 180 000 gyventojų. Devynių narių direktorių valdyba teikia valdymą Vakarų Ajovos technologijų bendruomenės koledžui. Valdybos nariai renkami iš devynių rajonų šešių apskričių tarnyboje. Kolegija yra akredituota Šiaurės centrinės kolegijų ir mokyklų asociacijos, ją reguliuoja Ajovos valstybinis švietimo departamentas.


Ar man internete?

Su „Western Iowa Tech“ internetinėmis pamokomis studentai gali rinktis iš šimtų kursų pasiūlymų. Kai kuriais atvejais galite gauti kolegijos kreditus ar net keletą laipsnių. Viskas, ko jums reikia, yra prieiga prie kompiuterio ir interneto, tiesiog prisijunkite ir vykdykite instrukcijas. Techninė pagalba teikiama visą parą. Studentai gali užduoti instruktoriui klausimus, laikyti testus, gauti pažymius ir dalyvauti diskusijose internetu, bet kur.

157783_116566_Environments.jpeg
157784_116568_Banner_2_LM.jpeg

WITCC misija

Kaip visapusiška bendruomenės kolegija, mūsų misija yra teikti kokybišką švietimą ir ekonomiškai sustiprinti bendruomenes, kurioms tarnaujame.

157785_125980_KeystoneArtistWinner.jpeg

Vertybės ir pagrindiniai principai

 • Studentų mokymasis - mes vertiname asmeninį, intelektualų ir profesinį savo studentų augimą.
 • Kokybė - Mes esame pasiryžę teikti kokybiškas instrukcijas ir paslaugas, kad maksimaliai padidintume studentų sėkmę ir darbdavio pasitenkinimą.
 • Priėjimas - Mes suteikiame galimybę patekti į kolegiją, atsižvelgdami į studentų poreikius, susijusius su laiku, vieta ir kaina.
 • Įvairovė - mes gerbiame individualius skirtumus ir stengiamės patenkinti mūsų įvairių bendruomenių poreikius.
 • Mokymasis visą gyvenimą - Mes skatiname mokymąsi visą gyvenimą asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui.
 • Akademinė laisvė - esame atsidavę laisvam idėjų ir informacijos mainams, kurie skatina mūsų, kaip švietimo įstaigos, augimą.
 • Bendras valdymas - mes tikime bendru valdymu ir skatiname savo darbuotojus ir studentus prisidėti prie Koledžo plėtros.
 • Efektyvumas ir efektyvumas - Mes esame įsipareigoję nuolat tobulėti ir užtikrinti fiskalinę atsakomybę pagal savo švietimo programas ir kolegijos paslaugas.
 • Atsidavimas - mes vertiname darbo vietą, skatinančią abipusę pagarbą ir bendradarbiavimą tarp kolegijos ir darbuotojų.
 • Profesinis sąžiningumas - mes įsipareigojame laikytis aukštų etikos ir sąžiningumo standartų savo santykiuose, profesinėje veikloje ir pareigų atlikime.

157786_125982_Keystone_Enviornment_Art.jpeg

Strateginės iniciatyvos

Sustiprinsime ryšius tarp besimokančiųjų, bendruomenių ir jų kolegijos:

 • Besimokančiojo patirtis - puoselėjant individualizuotą besimokančiojo patirtį, kuri skatina prieigą, įsitraukimą ir sėkmę bendradarbiaujant skyriuose ir tarp jų.
 • Bendruomenės ryšiai - numatyti ir reaguoti į besikeičiančius mūsų bendruomenių švietimo ir darbo jėgos poreikius.

157782_125981_Keystone_Characters.jpeg

Vietos

 • Sioux City

  Stone Avenue,4647, 51106, Sioux City

  Klausimai