Keystone logo
West Coast University Online

West Coast University Online

West Coast University Online

Įvadas

Vakarų pakrantės universitetas siūlo internetines slaugos ir sveikatos priežiūros programas, kurias sukūrė dirbantys specialistai.

Sveikatos priežiūros srityje svarbu neatsilikti nuo tendencijų ir besikeičiančių technologijų. Vakarų pakrantės universitete praturtiname internetinius slaugos kursus mobiliesiems pritaikytu vaizdo turiniu, garsinėmis knygomis, modeliavimais, adaptyviais klausimynais ir keliaujančiais šaltiniais, kurie padės palaikyti ryšį bet kur. Kiekviena iš mūsų internetinių sveikatos priežiūros programų padeda pasiruošti turint daugiau žinių ir įgūdžių, kad galėtume patenkinti besikeičiančius sveikatos priežiūros sistemos poreikius.

Mes susisteminome savo internetines sveikatos priežiūros programas, kad jos atitiktų dirbančių specialistų užimtą gyvenimo būdą, o visi internetiniai kursiniai darbai atliekami interaktyvioje internetinėje klasėje.

Vakarų pakrantės universitete mes įtraukiame į studentą orientuotą mokymosi partnerystę, kuri lemia profesinę sėkmę. Mes teikiame transformacinį švietimą laikydamiesi sąžiningumo ir asmeninės atskaitomybės kultūros. Kuriame į rinką reaguojančias programas bendradarbiaudami tarp dėstytojų ir pramonės specialistų. Mes nuolat ieškome efektyvesnių ir naujoviškesnių būdų, kaip plėtoti kompetencijas ir pasitikėjimą, reikalingą sudėtingame ir besikeičiančiame pasaulyje.

Vietos

  • Los Angeles

    North Juanita Avenue, 90004, Los Angeles

    Klausimai