Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Watson Institute

Watson Institute

Watson Institute

Įvadas

Prasideda gyvenimo trukmė

Watson Institute yra vieta, kur naujos kartos verslininkai gali rasti savo bendruomenę, atrasti savo pašaukimą ir paspartinti karjerą. Mes teikiame įrankius, tinklą, mąstyseną ir drąsos ateinančiai kartai, kad galėtume išspręsti sunkiausius iššūkius, su kuriais susiduria pasaulis, pradėti sėkmingą karjerą ir nugyventi įtakingą gyvenimą.

Watson Institute yra įsikūręs Boulderyje, Kolorado valstijoje, Lino universitete Boca Raton mieste, Floridoje, ir Francisco Marroquín universitete (UFM) Gvatemalos mieste, Gvatemaloje.

Watson Institute","author_url":"","source":"Watson Institute"}" />

137700_137593_Abhinav-Khanal-Efua-Agyare-Kumi.jpg
Watson Institute / Watson Institute

„Watson Accelerator“ Boulder mieste, Kolorado valstijoje, buvo pradėtas kurti 2013 m., Siekiant paspartinti naujos kartos, į poveikį orientuotų verslininkų pastangas ir karjerą. Į „Accelerator“ programą įeina apdovanojimai, mokymai, intensyvi mentorystė ir pasaulinė bendraamžių bendruomenė.

Dabar kuriame partnerystę su novatoriškais JAV, Lotynų Amerikos ir Kinijos universitetais, kad galėtume vykdyti programas, kurios paspartintų naujos kartos verslininkų lyderių karjerą.

Watson Institute “ 223 mokslininkai ir absolventai iš 53 šalių surinko daugiau nei 77,2 mln. USD, sukūrė daugiau nei 500 darbo vietų ne visą darbo dieną arba visą darbo dieną ir, naudodamiesi iniciatyvomis, kuriomis padeda vadovauti, paveikė 150 000 žmonių visame pasaulyje. „Watson“ absolventai buvo išrinkti į „Y Combinator“, „Echoing Green Fellowship“ ir keturi buvo įvardyti „Forbes“ 30 iš 30 sąrašų. Alumai tęsia mokslus Harvardo, Niujorko ir Prinstono universitetuose.

Watson Institute , Boulderis

„Watson“ semestro greitintuvas Boulderyje, Kolorado valstijoje yra programa, skirta kolegijos studentams, neseniai baigusiems studijas ir atotrūkio metų studentams, turintiems ankstyvos stadijos socialinę įmonę, kuria siekiama išspręsti sunkiausius iššūkius, su kuriais susiduria pasaulis.

Watson Institute absolventų istorijos: Romain Vakilitabar nuo just. studijos „Vimeo“.

Watson Institute patirtis

Esame tarnaujantys kaip platforma naujos kartos lyderiams, verslininkams ir novatoriams kurti sėkmingą karjerą ir efektyvų gyvenimą.

Kiekvienas „ Watson Institute programos elementas yra pritaikytas tam, kad naujos kartos verslininkams būtų suteikta galimybė intensyviai mokytis, dalyvauti pasauliniame tinkle, vykdyti mentorystę ir turėti patirties, leidžiančios pradėti veiksmingą karjerą.

Tai yra pagrindiniai kiekvienos Watson Institute programos ramsčiai:

Pamokos

Mentorystė skatina asmenybės augimą, lyderystės ugdymą ir sėkmingą verslą, kartu labai plečiant mūsų studentų tinklą. Dėl šios priežasties „Mentor“ programa yra „Watson“ patirties pagrindas ir nuolat laikoma viena iš labiausiai paveikiančių mūsų programos dalių.

Watson Institute studentai yra suporuoti su patikrintais vietos verslininkais, novatoriais ir lyderiais atsižvelgiant į tai, ar jie gerai atitinka savo misiją ir dabartinius įgūdžius. Mentoriai treniruoja studentus jų kelionės metu ir ragina juos padidinti savo poveikį pridedant perspektyvą, plečiant savo tinklą, abejojant jų prielaidomis ir gerinant jų pasaulėžiūrą.

Magistrantūros kursų dėstytojai

„Watson“ magistrantūros kursų dėstytojai yra žymiausi pasaulio lyderiai, verslininkai ir praktikai, kurie gyvena kaip trumpalaikiai verslininkai. Kiekvieną savaitę magistro kursų dėstytojai yra kviečiami į universiteto miestelį, kad pasidalytų savo verslininkystės kelionėmis, suteiktų galimybę mokyti vieną iš mentorių ir išplėsti studentų pasaulinį tinklą.

Magistrantūros kursai prasideda nuo intymių pokalbių prie židinio iki interaktyvių seminarų ir juose dalijamasi gerąja patirtimi, taip pat mokymusi ir nesėkmėmis. Šis „Watson“ patirties stulpelis leidžia studentams, patyrusiems lyderiams ir verslininkams, būti pavyzdžiais, įkvepiančiais ir sėkmės pavyzdžiu.

Intensyvus mokymas

Watson Institute mokymai ugdo sunkius ir minkštus įgūdžius, reikalingus sėkmingai karjerai ir turiningam gyvenimui, įskaitant transformacinį bendravimą, lyderystę, lėšų rinkimą, finansus, žvalumą, empatiją ir atsparumą. Preceptoriai yra Watson Institute ekvivalentas fakultetui, kuris pats yra kruopščiai atrinktas praktikas, vadovas ir verslininkas, mokantis Watson mokymo programos, remiantis gausia asmenine patirtimi ir individualiai padedantis studentams.

Watson Institute","author_url":"","source":"Watson Institute"}" />

137701_137595_2017-Scholars.jpg
Watson Institute / Watson Institute

Vietos

 • Boulder

  Watson Institute, Boulder 1310 College Ave, 80302, Boulder

  • Boca Raton

   Lynn University 3601 N Military Trail, 33431, Boca Raton

   • Guatemala City

    Universidad Francisco Marroquín (UFM) Career Accelerator, , Guatemala City

    Programos

     Įstaiga taip pat siūlo:

     Klausimai