Keystone logo
w.academy

w.academy

w.academy

Įvadas

w.academy

w.academy išsinuomojo „Sida Academy“ filialą, kurio specializacija – magistras ir vykdomasis magistras, kuris artimiausiu metu integruos w.academy platformą su verslo mokyklos būdais, metodais, produktais ir sprendimais.

Mūsų misija yra suteikti studentams, vadovams, įmonėms ir viešosioms institucijoms visas švietimo veiklos paslaugas, tokias kaip tęstinis mokymas ir specializacija, vykdomieji magistrai, universiteto magistrai ir pilni magistrai.

Užsiėmimai vyksta įvairiais būdais: nuo fizinių užsiėmimų iki tiesioginės transliacijos, nuo kuravimo iki instruktavimo naudojant geriausius mokymo metodus, tokius kaip vaidmenų žaidimas, apversta klasė, mokymasis bendradarbiaujant, bendraamžių švietimas ir laboratorijų naudojimas.

Pridėtinė vertė gaunama dėl mišraus ir struktūrizuoto tyrimo, skaitmeninio tyrimo, pritaikyto mūsų studentams.

Sida grupė

Jau daugiau nei 30 metų Sida Group įmonėms ir įstaigoms siūlo vadybos konsultavimo paslaugas. „Sida Group“ palaiko valdymą visuose etapuose, pradedant strateginiais, tokiais kaip finansai ir kontrolė, žmogiškieji ištekliai, organizacija iki susijungimų ir įsigijimų bei internacionalizacijos.

websolute

Inovatyvus PMI, cituojamas AIM Italia, Websolute yra viena iš svarbiausių Italijos skaitmeninių kompanijų komunikacijos, skaitmeninių technologijų ir skaitmeninės rinkodaros bei prekybos srityse.

Vietos

Vietos
  • Via Luigi Albertini, 36, 60131, Ancona

  • Clivo di Monte del Gallo n.48, 00165, Rome

  • Bologna, Italija

Klausimai