Keystone logo
Voorhees College

Voorhees College

Voorhees College

Įvadas

1897 m. Elizabeth Evelyn Wright-Menafee įkūrė vos vyresnė už kai kuriuos šių dienų studentus. Voorhees College turi turtingą istoriją ir šviesią ateitį. Mes esame visiškai akredituota istoriškai juodaodžių laisvųjų menų kolegija, siūlanti laipsnius 12 disciplinų - skaičius auga, kai mes augame. Ilgą laiką priklausydami vyskupų bažnyčiai, Voorheesas sutelkia dėmesį į dvasinių ir intelektualių studentų ugdymą.

Apie kolegiją

Voorhees College yra ketverių metų bendrojo lavinimo ir karjerą orientuojantis laisvųjų menų koledžas, susietas su Vyskupų bažnyčia ir Jungtinio negro koledžo fondu. Voorhees College yra visiškai akredituotas Pietų kolegijų ir mokyklų asociacijos kolegijų komisijoje, suteikiančioje bakalauro laipsnius. Sužinokite daugiau apie Voorhees College misiją.

Istorija

Elizabeth Evelyn Wright Menafee įkurta 1897 m., Voorhees College misija visada buvo pasiūlyti visiems studentams kokybišką visapusišką išsilavinimą, kartu su profesiniu išsilavinimu, vadovaujantis į vertybes orientuotomis laisvųjų menų tradicijomis. Be to, Voorhees College buvo pirmasis istoriškai juodasis koledžas ir universitetas Pietų Karolinoje, kurį akreditavo Pietų kolegijų ir mokyklų asociacijos kolegijų komisija. Sužinokite daugiau apie Voorhees College istoriją.

Vietos

  • Denmark

    Porter Drive,481, 29042, Denmark

    Klausimai