Keystone logo
© Yan Krukau
Vedere Institute

Vedere Institute

Vedere Institute

Įvadas

Vedere Institute manome, kad švietimas turi būti transformuojantis, o ne tik informatyvus.

Mes siekiame, kad mūsų studentai galėtų tapti savo sričių lyderiais ir daryti realią įtaką pasaulyje.

Vedere Institute sukūrė pažangūs ir novatoriški lyderiai, kurie pripažino specializuoto absolventų išsilavinimo ir profesinio tobulėjimo kursų poreikį. Jie numatė sprendimą, kuris pasiūlytų labai aktualias, praktines, dabartines ir į rezultatus orientuotas mokymosi programas. Atsižvelgdami į tai, jie įkūrė Vedere Institute , siekdami užpildyti švietimo pramonės atotrūkį ir suteikti studentams įgūdžių, kurių jiems reikia norint tobulėti pasirinktoje srityje.

Vedere Institute tikime, kad švietimas gali pakeisti gyvenimą ir įkvėpti pažangą. Tai nepakeičiamas įrankis, galintis formuoti visuomenę, ir mes esame įsipareigoję suteikti savo studentams geriausią įmanomą mokymosi patirtį. Štai kodėl mes stengiamės pasiūlyti išskirtines mokymosi galimybes visiems studentams, nepaisant jų kilmės. Mes aistringai siekiame suteikti žmonėms galių per švietimą ir tikime, kad mūsų programos gali paskatinti teigiamus pokyčius pasaulyje.

Sveikinkite Vedere Institute

Vedere Institute įkūrė novatoriški ir ambicingi lyderiai, kurie pripažino specializuoto absolventų išsilavinimo ir profesinio tobulėjimo kursų poreikį. Jie numatė sprendimą, siūlantį labai aktualias, praktines, dabartines ir į rezultatus orientuotas mokymosi programas. Atsižvelgdami į tai, jie įkūrė Vedere Institute , siekdami užpildyti švietimo pramonės atotrūkį ir suteikti studentams įgūdžių, kurių jiems reikia norint tobulėti pasirinktoje srityje.

Mes sutelkiame dėmesį į išsilavinimą, atitinkantį paklausiausius sektorius ir įgūdžius, užtikrindami, kad mūsų studentai būtų gerai pasirengę pasinaudoti ekonominėmis galimybėmis. Tikime, kad teikdami išsilavinimą, paruošiantį mokinius ateičiai, padedame formuoti atsparią ir klestėti pasirengusią visuomenę. Mūsų tikslas – suteikti žmonėms galimybę išnaudoti visą savo potencialą ir daryti teigiamą poveikį pasauliui per švietimą.

Suteikiame pažangių įgūdžių ir žinių patyrusiems specialistams ir siekiantiems lyderių. Mūsų programos yra skirtos suteikti asmenims galimybę paskatinti pokyčius ir pokyčius savo organizacijose ir bendruomenėse. Mūsų mokymo programa sukurta remiantis naujausia akademine teorija, kurią moko geriausi profesoriai ir pirmaujantys praktikai, ieškodami praktinių sprendimų. Unikalus teorijos ir praktikos derinys paruoš mūsų absolventus šiandienos iššūkiams ir rytojaus galimybėms.

Kaip Vedere studentas, jums bus naudinga:

 • Mokymo programa, kuri yra kruopščiai parengta, kad suteiktų jums žinių, įgūdžių ir įrankių, kad paspartintumėte jūsų karjerą ir paskatintumėte pokyčius bei transformaciją jūsų organizacijoje.
 • Programos formatas, leidžiantis studijuoti tokiu tempu, kuris geriausiai atitinka jūsų asmeninius ir profesinius poreikius
 • Hibridinis internetinio mokymosi formatas, užtikrinantis tobulą lankstumo ir struktūros balansą
 • Praktinis požiūris į mokymąsi, pabrėžiantis realaus pasaulio problemas ir pritaikymą

Susisiekimas, įgalinimas ir tobulėjimas: mūsų požiūris į švietimą

Misija

Išugdyti išskirtinius lyderius, galinčius paskatinti pokyčius ir pertvarką savo organizacijose ir pramonės šakose.

Vizija

Suvokti ateitį, kurioje įmonės panaudos geriausias inovacijas ir technologinę pažangą, siekdamos teigiamų pokyčių asmenims ir visuomenei.

Mūsų pagrindinės vertybės

 • Kompetencija
 • Naujovės
 • Įvairovė
 • Vientisumas
 • Bendradarbiavimas

Priėmimai

Vedere Institute manome, kad galimybė gauti išsilavinimą turi būti be sienų. Kaip pasaulinė institucija, mes didžiuojamės galėdami pasveikinti studentus iš viso pasaulio dalyvauti mūsų dinamiškose ir novatoriškose programose.

Tarptautiniams studentams, kuriems nėra gimtoji, reikės patvirtinto anglų kalbos pažymėjimo, pvz., Duolingo, IELTS, ITEP ir TOEFL. Mūsų ekspertų priėmimo komanda mielai dirbs su jumis, jei to dar neturite.

Stipendijos ir finansavimas

Vedere Institute siūlo stipendijas atvykstantiems studentams pagal konkrečius atrankos kriterijus, įskaitant akademinius pasiekimus ir finansinius poreikius. Visi studentai gali pretenduoti į šias stipendijas. Norėdami sužinoti daugiau, susisiekite su mumis.

Vietos

 • Clearwater

  13630 58th Street, North Suite 101, 33760, Clearwater

Klausimai