Keystone logo
V School

V School

V School

Įvadas

Kodėl V School ?

Premier rezultatai

Pradedant pirmąją klasės savaitę, studentai pradeda dirbti su karjeros konsultantu, kad pasirengtų jų darbo medžioklei, rengdami savaitinius seminarus ir individualius susitikimus, kad galėtumėte iš karto patekti į darbo rinkinius. Mes dirbame su jumis, norėdami tiksliai nustatyti, ko norite iš savo naujos karjeros, ir pasikalbėti apie tinkamą kultūrą, pozicijas, derybas dėl atlyginimų ir kaip išplėsti savo dabartinius įgūdžius, nustatytus naujai išugdytais įgūdžiais.

Super transcript

V School "Super Transcript" yra pirmoji šio sektoriaus intelektualioji priemonė, naudojama norint įvertinti batų stovyklos absolventų techninius, profesinius ir problemų sprendimo įgūdžius. Dirbdami tiesiogiai su pirmaujančių kompanijų ir organizacijų samdos vadovais, mes nustatėme ir išmokome tikslius įgūdžius, reikalingus, kad padėtumėte pirmaujančiam jūsų darbui. Šis gyvas dokumentas - tai portfelis, stenograma ir rekomendacinis laiškas. Kai darbdavys gali greitai suvokti savo stipriąsias ir gebėjimus ir nedelsdamas susitvarkyti su jūsų atitinkamais portfelio darbais, interviu procesas trunka spėliojamą žaidimą. Darbdaviai vertina tiesioginį, su duomenimis paremtą požiūrį, o V School absolventai naudojasi pasitikėjimu, kuris gaunamas iš itin paruošto darbo interviu. Laimėk, laimėk.

Gyvenimas įkvepiantis

V School yra daugiau nei mūsų elito mokymo programa ar pirmos klasės instruktoriai: mes koduojame, kuria ir susitinkame. Tai yra vieta, kurioje jūs atvyksite mokytis naujų įgūdžių ir palikti naują gyvenimą. Sužinokite, kas gali nutikti, kai esate tikrai panardintas.

Būstas

Mes rūpinamės viskuo, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į naujų įgūdžių įgijimą ir įkvėpti naują jaudinančią karjerą. Mūsų studentų korpusai yra už kelių kvartalų nuo miestelio ir pusę bloko nuo traukinio sustojimo. Tai į bendruomenę orientuota patirtis, susijusi su bendrais kambariais ir gyvenamosiomis erdvėmis. Kiekviename būsto vienete yra produktų ir baldų, kuriuos mokiniams reikia patogiai gyventi ir sutelkti dėmesį į jų išsilavinimą.

Internetinės klasės

Švietimas iš komfortą savo namuose ir mieste su V mokyklų 100% virtuali klasė. Starkly skiriasi nuo daugelio internetinių mokymosi platformų, o "V Schools" nuotolinė parinktis leidžia tiesiogiai praleisti į klases su tiesioginiais mokymais, tiesioginiais mentoriais, pora programavimu ir realiais grupės projektais. Tai tarsi buvote asmeniškai. Turinys yra tas pats. Instrukcija yra ta pati. Darbo rezultatai yra vienodi. Būdama nauda, ​​visi absolventai turi galimybę tiesiogiai transliuoti į mūsų virtualią klasę. Nesvarbu, ar norite ieškoti kodo prieš pradėdami pokalbį su darbuotojais, turite sudėtingą problemą, kurią norėtumėte praeiti patarėjas, ar tiesiog praleisite V School klasių klasėje veikiančią bendravimą ir bendradarbiavimą, virtualus platforma yra jūsų. Kadangi technologijos pasikeičia beveik kasdien, pagrindinė yra esama srovė.

Vietos

  • 150 State St., UT 84111, Salt Lake City

Klausimai