Keystone logo
USC Rossier School of Education

USC Rossier School of Education

USC Rossier School of Education

Įvadas

USC Rossier School of Education misija (paskelbta "ross-EAR") yra parengti lyderius, siekiant įgyti išsilavinimo lygį per praktiką, tyrimus ir politiką. Mes siekiame tobulinti mokymosi galimybes ir rezultatus miestų vietovėse bei spręsti skirtumus, kurie daro įtaką istoriškai marginalizuotoms grupėms. Mes mokome savo studentus vertinti ir gerbti bendruomenių, kuriose jie dirba, kultūrinį kontekstą ir apklausti valdžios sistemas, kurios formuoja politiką ir praktiką. Remdamiesi naujovišku mąstymu ir moksliniais tyrimais, stengiamės išspręsti sunkiausias švietimo problemas.

USC Rossier School of Education yra Pietų Kalifornijos universiteto, vieno iš pirmaujančių pasaulyje privačių mokslinių tyrimų universitetų, dalis. Įsikūręs pačiame Los Andželo centre, USC studentams siūlo turtingą miesto aplinką, kurioje gali mokytis, taip pat daugybę tarptautinių tyrimų ir studijų galimybių.

Statistika

USC studentai atvyksta iš visų 50 valstijų ir 110 šalių, įskaitant daugiau nei 5000 tarptautinių studentų kiekvienais mokslo metais.

    Vietos

    • USA Online, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai