Keystone logo
UP Learn Business School LTD

UP Learn Business School LTD

UP Learn Business School LTD

Įvadas

Kas mes esame

UP Learn Business School LTD buvo sukurta siekiant patenkinti studentų, specialistų ir įmonių, norinčių atlikti tikslinį anglų kalbos kursą ar rinkodaros užsiėmimus internetu, poreikius.

Siūlome visų lygių verslo kursus, pvz. , Skaitmeninės rinkodaros, žmogiškųjų išteklių ir verslo koučingo magistrantūros programą . Taip pat siūlome verslo anglų kalbą ir pasiruošimą oficialiems Kembridžo ESOL egzaminams, IELTS, CV ir darbo pokalbiams. Mūsų tiesioginiai ir mišrūs kursai taip pat yra prieinami įmonėms internetu arba akis į akį Londono rajone.

Nuo 2022 m. taip pat siūlome savo naująjį „Bootcamp kursą profesionalams ir įmonėms“ , kurį sudaro 9 tiesioginės rinkodaros strategijos sesijos, kurios padės jums vykdyti verslą ir labai greitai pasiekti rinkodaros tikslus.

Šiuo metu taip pat siūlome skaitmeninės rinkodaros valdymo magistro studijas internetu absolventams ir profesionalams anglų ir italų kalbomis, kad pagerintumėte skaitmeninės rinkodaros įgūdžius darbuose ir universitetuose.

Turime profesionalią anglų kalbos mokytojų komandą, kuri padės jums įgyti 100% anglų kalbos žinias tiesiai iš jūsų namų.

Kursai vyks per Skype/Zoom arba jūsų poreikiams pritaikytu laiku, įskaitant savaitgalį.

Kuri mokykla?

UP Learn Business School LTD buvo įkurta 2018 m. Londone, JK kaip anglų kalbos mokykla, o 2019 m. ji specializavosi į visavertę verslo mokyklą, kurios tikslas – teikti aukšto lygio, aukštos kokybės mokymus profesionalams, studentams ir įmonėms.

Yra daug įvairių kursų, pvz., Skaitmeninės rinkodaros magistro studijos, jau teikiamos internetinės platformos pavidalu ir dalyvaujant tarptautiniams studentams iš viso pasaulio bei socialinės ir įtakingosios rinkodaros kursų, skirtų teikti tiek bendrąsias. ir praktinių žinių, kaip tapti tikru socialinių tinklų specialistu, taigi ir mados industrijos, bet ir kitose srityse, pavyzdžiui, mažmeninės prekybos, maitinimo ir daugelyje kitų rinkos sektorių, įtakojančiu veikėju. Dabar Influenceris yra labiausiai paplitusi darbo pozicija ir ateityje jos taps vis daugiau, todėl UP Learn Business School LTD sugalvojo greitą, veiksmingą ir aukšto lygio formulę, kaip apmokyti išteklius šioje konkrečioje srityje.

Mūsų neakivaizdiniai kursai, trunkantys 4 mėnesius, leidžia derinti darbą ir studijas vakarinėmis valandomis, kad viską tvarkytumėte lanksčiau. Tiems, kurie turi specialių poreikių, taip pat siūlome galimybę susikurti meistrą pagal jų poreikius.

Savo studentams siūlome lanksčius sprendimus tiek apmokėjimo, tiek didaktinio organizavimo neakivaizdiniais ir dieniniais kursais, pagal asmeninius poreikius. Mūsų pamokos yra labai interaktyvios ir praktiškos, pagrįstos tikru gyvenimu ir skaitmeninės bei įtakingosios rinkodaros pasauliu.

Taip pat organizuojame vidinius mokymo kursus jūsų darbuotojams ir didesnei karjeros pažangai.

Ką mes darome – On Zoom

Šiandieninis įtemptas gyvenimo būdas ne visada leidžia jums skirti laiko mokymuisi, savo pomėgiams ar pomėgiams.

UP Learn Business School LTD rado jums tinkamą sprendimą. Dabar galite sekti internetines pamokas ir mokytis anglų kalbos arba rinkodaros tiesiai ant patogios sofos ar lovos atpalaiduojančioje savo namų aplinkoje.

Gausite kokybiškas anglų kalbos mokytojų pamokas. Jūsų mokytojas bus pasiekiamas iki vėlaus vakaro, įskaitant savaitgalį.

Puikiai tinka žmonėms, kurie turi ribotą laiką ir renkasi internetines pamokas bet kuriuo metu, įskaitant savaitgalį.

Mūsų Zoom pamokos paprastai yra pirmasis pasirinkimas tiems žmonėms, kurie darbo dienomis neturi laiko lankyti anglų kalbos kursų. Todėl šią paslaugą teikiame iki 22 val. vakaro.

Naudojame specialią LMS platformą visoms internetinėms pamokoms ir leidžiame atsisiųsti visą reikalingą medžiagą, pvz., namų darbus, vadovus ir užduotis, ir stebėti savo pažangą.

Mūsų pamokas veda anglų kalbos gimtoji kalba, turintys didelę įvairių lygių ir konkrečių užklausų valdymo patirtį. Pamokos yra interaktyvios su visomis nagrinėjamomis temomis, įskaitant anglų kalbos gramatiką, pokalbį, klausymą, žodyną ir vaizdo įrašų peržiūrą, kad būtų galima geriau suprasti socialines situacijas. Neliksite nusivylę, nes mūsų mokytojai padės greitai išmokti anglų kalbos ir suteiks jums geriausią kokybę už konkurencingą kainą.

Internetinėms pamokoms jums reikės stipraus ir patikimo interneto ryšio ir stalinio ar nešiojamojo kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio ar iPad. Pamokos galimos išmaniuosiuose telefonuose, tačiau jos nėra idealios. Gali būti naudingos ausinės arba ausinės ir išorinis mikrofonas. Turėsite mokėti naudoti „Zoom“ ar panašią programą.

Vietos

  • 128 CITY ROAD, EC1V2NX, London

Klausimai