Keystone logo
The University of Law Business School Online Žmogiškųjų išteklių magistro laipsnis su darbo teise ir profesine praktika internetu
The University of Law Business School Online

Žmogiškųjų išteklių magistro laipsnis su darbo teise ir profesine praktika internetu

Online

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Jun 2024

GBP 11 300 *

Nuotolinis mokymasis

* 2023 m. spalis - 2024 m. birželis: 10 750 svarų sterlingų | 2024 m. rugsėjis - 2025 m. birželis

Įvadas

Mūsų naujoji magistrantūros programa "Žmogiškieji ištekliai su darbo teise ir profesine praktika internete" yra 2 metų dieninė verslo magistrantūros programa. Pirmuosius studijų metus ji dalijasi su vienerių metų trukmės magistrantūros studijų programa "Strateginis verslo valdymas", o antrieji metai skiriami profesinei praktikai, kuri yra specialiai skirta studentų įsidarbinimo galimybėms skatinti.

Mūsų profesinės praktikos metai suteikia daugiau lankstumo nei tradiciniai praktikos metai ir leidžia jums patiems nuspręsti, kaip praktiškai pritaikyti savo įgūdžius. Galite rinktis akademinę disertaciją, verslo planą, verslo ar konsultacinį projektą arba mokamą praktiką pramonėje, priklausomai nuo to, kuris variantas geriausiai tinka jūsų būsimai karjerai. (Daugiau informacijos apie Profesinės praktikos metus rasite šioje svetainėje).

Mūsų internetinės verslo magistrantūros studijos "Žmogiškieji ištekliai ir darbo teisė" suteiks jums platų svarbiausių žmogiškųjų išteklių valdymo sąvokų supratimą ir kartu leis specializuotis teisiniuose žmogiškųjų išteklių valdymo ir įdarbinimo aspektuose, o tai suteiks jums konkurencinį pranašumą darbo rinkoje. Baigę šį kursą, kurio struktūroje daugiausia dėmesio skiriama pramonės sektoriaus plėtros poreikiams tenkinti, ir didelį dėmesį skiriant jūsų būsimoms įsidarbinimo galimybėms, turėsite geras galimybes siekti karjeros aukštesnio lygio.

Šį kursą yra akreditavę tiek The Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD), tiek The Chartered Management Institute (CMI). Tai reiškia, kad baigę studijas galėsite kreiptis dėl CIPD sertifikato ir CMI 7 lygio strateginio valdymo ir lyderystės diplomo.

Mėgaukitės lankstumu – studijuodami mūsų internetiniame miestelyje galėsite dirbti savo tempu ir pagal kitus įsipareigojimus, laikantis nustatytų terminų ir pasirinktu paros metu, pasinaudojant mūsų žiniomis, patirtimi ir įsidarbinimo galimybėmis.

Reikalavimai kursui

  • 2: 2 ar aukštesnius laipsnius iš Jungtinės Karalystės bakalauro laipsnio arba lygiavertės kvalifikacijos
  • Tarptautiniai reikalavimai - anglų kalbos lygis, atitinkantis IELTS 6.5 ar aukštesnį lygį, mažiausiai 5,5 kiekviename komponente.

Mokesčiai

  • 2023 m. spalio mėn. - 2024 m. birželio mėn.: 10 750 GBP
  • 2024 m. rugsėjis - 2025 m. birželis: 11 300 svarų sterlingų

Karjeros kelias

Žmogiškųjų išteklių ir darbo teisės magistro laipsnis.

Apie Mokyklą

Klausimai