Keystone logo
The University of Law Business School Online Verslo analitikos magistro laipsnis su profesine praktika internetu
The University of Law Business School Online

Verslo analitikos magistro laipsnis su profesine praktika internetu

Online

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Jun 2024

GBP 11 300 *

Nuotolinis mokymasis

* 2023 m. spalis - 2024 m. birželis: 10 750 svarų sterlingų | 2024 m. rugsėjis - 2025 m. birželis

Įvadas

Ar mėgstate išnaudoti duomenų galią? Mūsų naujasis magistro laipsnis "Verslo analitika su profesine praktika internete" - tai 2 metų dieninė verslo magistro programa. Pirmuosius studijų metus ji dalijasi su vienerių metų magistro studijų programa "Strateginis verslo valdymas", o antrieji metai skirti profesinei praktikai, kad būtų sudarytos geresnės sąlygos studentams įsidarbinti.

Mūsų profesinės praktikos metai suteikia daugiau lankstumo nei tradiciniai praktikos metai ir leidžia jums patiems nuspręsti, kaip praktiškai pritaikyti savo įgūdžius. Galite rinktis akademinę disertaciją, verslo planą, verslo ar konsultacinį projektą arba mokamą praktiką pramonėje, priklausomai nuo to, kuris variantas geriausiai tinka jūsų būsimai karjerai. (Daugiau informacijos apie Profesinės praktikos metus rasite šioje svetainėje).

Šis itin praktiškas akredituotas internetinis verslo kursas buvo sukurtas daug dėmesio skiriant jūsų būsimoms galimybėms įsidarbinti ir idealiai tinka tiems, kurie turi skaitmeninį išsilavinimą ir nori patobulinti savo įgūdžius pagrindiniais duomenų valdymo, verslo žvalgybos ir duomenų analizės aspektais ir technologijomis. Šiame kurse įgysite supratimo ir įgūdžių, kurie padės spręsti problemas technologiškai turtingoje aplinkoje ir priimti duomenimis pagrįstus verslo sprendimus.

Šį kursą yra akreditavęs The Chartered Management Institute, todėl sėkmingai baigę kursą galėsite teikti paraišką dėl CMI 7 lygio strateginio valdymo ir lyderystės diplomo bei diplomo gavimo. Šis kursas taip pat siūlomas kaip "Chartered Institute of Marketing" (CiM) "akredituotas laipsnis", o tai reiškia, kad studentai gali pagreitintu tempu įgyti pramonėje pripažįstamą kvalifikaciją.

Mėgaukitės lankstumu – studijuodami mūsų internetiniame miestelyje galėsite dirbti savo tempu ir pagal kitus įsipareigojimus, laikantis nustatytų terminų ir pasirinktu paros metu, pasinaudojant mūsų žiniomis, patirtimi ir įsidarbinimo galimybėmis.

Reikalavimai kursui

  • 2: 2 ar aukštesnius laipsnius iš Jungtinės Karalystės bakalauro laipsnio arba lygiavertės kvalifikacijos
  • Tarptautiniai reikalavimai - anglų kalbos lygis, atitinkantis IELTS 6.5 ar aukštesnį lygį, mažiausiai 5,5 kiekviename komponente.

Mokesčiai

  • 2023 m. spalio mėn. - 2024 m. birželio mėn.: 10 750 GBP
  • 2024 m. rugsėjis - 2025 m. birželis: 11 300 svarų sterlingų

Karjeros kelias

Verslo analitika.

Apie Mokyklą

Klausimai