Keystone logo
The University of Law Business School Online Rinkodaros magistro laipsnis su profesine praktika internetu
The University of Law Business School Online

Rinkodaros magistro laipsnis su profesine praktika internetu

Online

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Jun 2024

GBP 11 300 *

Nuotolinis mokymasis

* 2023 m. spalis - 2024 m. birželis: 10 750 svarų sterlingų | 2024 m. rugsėjis - 2025 m. birželis

Įvadas

Norite pradėti arba paspartinti savo karjerą rinkodaros srityje? Mūsų naujasis magistro laipsnis "Marketingas su profesine praktika internete" yra 2 metų dieninė verslo magistro programa. Pirmuosius studijų metus ji dalijasi su vienerių metų magistro studijų programa "Strateginis verslo valdymas", o antrieji metai skiriami profesinei praktikai, kuri skirta studentų įsidarbinimo galimybėms didinti.

Mūsų profesinės praktikos metai suteikia daugiau lankstumo nei tradiciniai praktikos metai ir leidžia jums patiems nuspręsti, kaip praktiškai pritaikyti savo įgūdžius. Galite rinktis akademinę disertaciją, verslo planą, verslo ar konsultacinį projektą arba mokamą praktiką pramonėje, priklausomai nuo to, kuris variantas geriausiai tinka jūsų būsimai karjerai. (Daugiau informacijos apie Profesinės praktikos metus rasite šioje svetainėje).

Mūsų CIM (Chartered Institute of Marketing) akredituotas internetinis diplomas yra skirtas pažangiausiems rinkodaros kanalams, koncepcijoms ir pokyčiams šiuolaikiniame sparčiai besivystančiame ir nuolat besikeičiančiame rinkodaros pasaulyje. Baigę studijas galėsite mokytis socialinės žiniasklaidos, duomenų analizės ir skaitmeninių technologijų, todėl turėsite puikias galimybes pereiti į aukštesnio lygio rinkodaros pareigas.

Šį kursą yra akreditavęs The Chartered Management Institute, todėl sėkmingai baigę kursą galėsite teikti paraišką dėl CMI 7 lygio strateginio valdymo ir lyderystės diplomo bei diplomo gavimo. Šis kursas taip pat siūlomas kaip "Chartered Institute of Marketing" (CiM) "akredituotas laipsnis", o tai reiškia, kad studentai gali pagreitintu tempu įgyti pramonėje pripažįstamą kvalifikaciją.

Mėgaukitės lankstumu – studijuodami mūsų internetiniame miestelyje galėsite dirbti savo tempu ir pagal kitus įsipareigojimus, laikantis nustatytų terminų ir pasirinktu paros metu, pasinaudojant mūsų žiniomis, patirtimi ir įsidarbinimo galimybėmis.

Reikalavimai kursui

  • 2: 2 ar aukštesnius laipsnius iš Jungtinės Karalystės bakalauro laipsnio arba lygiavertės kvalifikacijos
  • Tarptautiniai reikalavimai - anglų kalbos lygis, atitinkantis IELTS 6.5 ar aukštesnį lygį, mažiausiai 5,5 kiekviename komponente.

Mokesčiai

  • 2023 m. spalio mėn. - 2024 m. birželio mėn.: 10 750 GBP
  • 2024 m. rugsėjis - 2025 m. birželis: 11 300 svarų sterlingų

Karjeros kelias

Rinkodara.

Apie Mokyklą

Klausimai