Keystone logo
The University of Law Business School Online Projektų valdymo magistro laipsnis su profesine praktika internetu
The University of Law Business School Online

Projektų valdymo magistro laipsnis su profesine praktika internetu

Online

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Jun 2024

GBP 11 300 *

Nuotolinis mokymasis

* 2023 m. spalis - 2024 m. birželis: 10 750 svarų sterlingų | 2024 m. rugsėjis - 2025 m. birželis

Įvadas

Mūsų naujasis magistro laipsnis "Projektų valdymas su profesine praktika internete" yra 2 metų dieninė verslo magistro programa. Pirmuosius studijų metus ji dalijasi su vienerių metų trukmės magistrantūros studijų programa "Strateginis verslo valdymas", o antrieji metai skiriami profesinei praktikai, kuri yra specialiai skirta studentų įsidarbinimo galimybėms skatinti.

Mūsų profesinės praktikos metai suteikia daugiau lankstumo nei tradiciniai praktikos metai ir leidžia jums patiems nuspręsti, kaip praktiškai pritaikyti savo įgūdžius. Galite rinktis akademinę disertaciją, verslo planą, verslo ar konsultacinį projektą arba mokamą praktiką pramonėje, priklausomai nuo to, kuris variantas geriausiai tinka jūsų būsimai karjerai. (Daugiau informacijos apie Profesinės praktikos metus rasite šioje svetainėje).

Mūsų internetinis magistro laipsnis "Projektų valdymas" yra orientuotas į įsidarbinimo galimybes ir suteikia studentams žinių bei supratimą apie pagrindinius projektų valdymo aspektus. Taikydami moderniausias sistemas, priemones ir metodus, mes naudojame realaus pasaulio pavyzdžius ir į praktiką orientuotą mokymosi metodą, kad studentai įgytų profesinių įgūdžių, reikalingų tobulėti. Nesvarbu, ar norėtų užimti pareigas organizacijoje, ar pradėti savo verslą kaip laisvai samdomas projektų vadovas.

Šį kursą yra akreditavęs The Chartered Management Institute, todėl sėkmingai baigę kursą galėsite teikti paraišką dėl CMI 7 lygio strateginio valdymo ir lyderystės diplomo bei diplomo gavimo.

Mėgaukitės lankstumu – studijuodami mūsų internetiniame miestelyje galėsite dirbti savo tempu ir pagal kitus įsipareigojimus, laikantis nustatytų terminų ir pasirinktu paros metu, pasinaudojant mūsų žiniomis, patirtimi ir įsidarbinimo galimybėmis.

Reikalavimai kursui

  • 2: 2 ar aukštesnius laipsnius iš Jungtinės Karalystės bakalauro laipsnio arba lygiavertės kvalifikacijos
  • Tarptautiniai reikalavimai - anglų kalbos lygis, atitinkantis IELTS 6.5 ar aukštesnį lygį, mažiausiai 5,5 kiekviename komponente.

Mokesčiai

  • 2023 m. spalio mėn. - 2024 m. birželio mėn.: 10 750 GBP
  • 2024 m. rugsėjis - 2025 m. birželis: 11 300 svarų sterlingų

Karjeros kelias

Projektų valdymas.

Apie Mokyklą

Klausimai