Keystone logo
The University of Law Business School Online Magistro laipsnis Strateginis verslo valdymas su profesine praktika internetu
The University of Law Business School Online

Magistro laipsnis Strateginis verslo valdymas su profesine praktika internetu

Online

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Jun 2024

GBP 11 300 *

Nuotolinis mokymasis

* 2023 m. spalis - 2024 m. birželis: 10 750 svarų sterlingų | 2024 m. rugsėjis - 2025 m. birželis

Įvadas

Mūsų naujoji magistrantūros studijų programa "Strateginis verslo valdymas su profesine praktika internete" yra 2 metų dieninė verslo magistrantūros programa. Pirmieji studijų metai yra bendri su vienerių metų trukmės magistrantūros studijų programa "Strateginis verslo valdymas", o antrieji metai skiriami profesinei praktikai, kuri yra specialiai skirta įsidarbinimo galimybėms didinti.

Mūsų profesinės praktikos metai suteikia daugiau lankstumo nei tradiciniai praktikos metai ir leidžia jums patiems nuspręsti, kaip praktiškai pritaikyti savo įgūdžius. Galite rinktis akademinę disertaciją, verslo planą, verslo ar konsultacinį projektą arba mokamą praktiką pramonėje, priklausomai nuo to, kuris variantas geriausiai tinka jūsų būsimai karjerai. (Daugiau informacijos apie Profesinės praktikos metus rasite šioje svetainėje).

Daug dėmesio skirdami jūsų būsimam įsidarbinimui, mūsų akredituotas internetinio verslo strateginio verslo valdymo magistras suteiks jums platų supratimą apie operacijas ir tai, kaip kiekviena verslo sritis daro įtaką kitai. Įgysite išsamių žinių ir suprasite pagrindinius strateginio verslo ir valdymo aspektus pasauliniame kontekste. Nesvarbu, ar esate vadybininkas, konsultantas, analitikas ar verslininkas, baigsite studijas ir būsite pasiruošę pradėti arba paspartinti savo karjerą į kitą lygį.

Studentai įgis puikius pagrindus, susijusius su pagrindiniais verslo ir valdymo aspektais, su kuriais šiandien susiduria įmonės. Įvairius modulius apimantis kursas parengtas atsižvelgiant į sėkmingų verslo profesionalų indėlį ir užtikrins geriausią pagrindą jūsų profesinei karjerai.

Ši programa yra akredituota pagal profesiniu požiūriu pripažįstamą Chartered Management Institute kvalifikaciją, todėl sėkmingai ją baigę galėsite gauti CMI 7 lygio strateginio valdymo ir lyderystės diplomą bei diplomą. Šis kursas taip pat siūlomas kaip "Chartered Institute of Marketing" (CiM) "akredituotas laipsnis", o tai reiškia, kad studentai gali pagreitintai įgyti pramonėje pripažįstamą kvalifikaciją.

Mėgaukitės lankstumu – studijuodami mūsų internetiniame miestelyje galėsite dirbti savo tempu ir pagal kitus įsipareigojimus, laikantis nustatytų terminų ir pasirinktu paros metu, pasinaudojant mūsų žiniomis, patirtimi ir įsidarbinimo galimybėmis.

Reikalavimai kursui

  • Jungtinės Karalystės bakalauro diplomas 2:2 arba aukštesnis arba lygiavertė kvalifikacija
  • Tarptautiniai studentai taip pat reikalauja, kad anglų kalbos lygis atitiktų IELTS 6.5 ar aukštesnius lygius, kai kiekviename komponente yra ne mažiau kaip 5,5.

Mokesčiai

  • 2023 m. spalio mėn. - 2024 m. birželio mėn.: 10 750 GBP
  • 2024 m. rugsėjis - 2025 m. birželis: 11 300 svarų sterlingų

Karjeros kelias

Verslo valdymas.

Apie Mokyklą

Klausimai